הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

עד שתוכלו להרשות לעצמכם?

ד"ר אורן חסון(6.10.2018, 23:03)

נשואה יקרה,

מצד אחד, את פגועה מאד וכותבת ומדגישה שמה שעשה 'כל כך פוגע באמון'. מצד שני, 'הוא באמת היה בעל מצוין ובאמת מאז הסיפור של הנערה הוא מאוד מאוד משתדל. אני אוהבת אותו והוא חשוב לי.' מה שאני מבין מזה הוא שכרגע, את באמת חושבת שהוא הבין מה נדרש ממנו, ורוצה להיטיב איתך ויודע לעשות זאת. אלא שאת חוששת על מה שיקרה בהמשך. ואת לכן כותבת 'אבל קצת קשה לי לסמוך עליו כי הוא פגע באמון שלי ואני חוששת שאחרי שנעבור את התקופה הוא ישכח מזה וימשיך באותה הדרך.'

כרגע, אין לכם יכולת כלכלית לטיפול זוגי. כרגע, את בלימודים, והוא מרוויח מינימום. כרגע, העניינים ביניכם בסדר, ואני חושב שגם את מבינה שבזמן הקרוב הוא איתך. חשוב שתשמרו על אוירה טובה כדי שגם בהמשך הוא יהיה איתך, ובודאי בעתיד הקרוב, עד שתוכלו להרשות לעצמכם טיפול זוגי, כדי להבטיח א. שבאמת תרגישי בטוחה, וב. שהוא יידע להתחבר אליך, כדי שלא יהיה לו צורך בהשלמת 'חסכים' בחוץ.

קיימים טיפולים מוזלים, אבל את צודקת בכך שמידת הסיכון של טיפול פחות מקצועי היא יותר גבוהה. אם תחליטו על משהו כזה, בדקו היטב גם מי המדריך של הסטאז'ר, ושהמסגרת שבה הוא או היא לומדים ועושים את הסטאז' היא מסגרת ראויה ומקצועית.

בברכה,
ד"ר אורן חסון
מטפל זוגי ואישי
אתר הבית של ד"ר חסון: www.orenhasson.com