הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

כשהרגשות מתחילים לצוץ

שירה(11.10.2018, 20:01)

היי,

אני בת 26 והכרתי לפני כשנה בחור בן 30 נקרא לו בשם תומר. התחלנו לצאת ולאחר כחודשיים סיימנו כי הוא פשוט לא היה בעניין וחיפש משהו פחות מחייב. התחלתי לצאת עם עוד מישהו לאחר מכן, שהרגיש לי יותר נכון, ויותר פתוח - אך הסיפור איתו לא צלח. ולאחר שהבנתי שזה לא זה ( לאחר שלושה חודשים) שלחתי הודעה שוב לתומר וחזרנו לקשר של סטוץ.

הקשר נמשך כחצי שנה בערך, (בחוסר התעניינות מוחלט שלי בתומר) עד שהחלטתי להפסיקו כי פשוט לא אהבתי את ההתנהגות של תומר ורציתי משהו יותר "ידידותי" ויותר חם- לא הסברתי את הסיבות האלו לתומר אלא פשוט אמרתי שאין לי כל כך זמן בתקופה ההיא.

עכשיו, לאחר חודשיים פניתי אליו שוב (אולי משעמום..) ושלחתי לו הודעה, הוא נענה בשמחה ונפגשנו... אני בטוחה שהוא רואה בזה כחזרה לסטוץ, וגם אני... אך התחילו הפגישות ולא חזרה התחושה של החוסר חום שהייתה לו, אלא תחושת חום שלא חוויתי איתו...השיחות פתאום מעניינות יותר ואנחנו יותר מביעים חיבה אחד לשני. במקום לשמוח הדבר ערער אותי, היה יותר קל להיפגש איתו ולדעת שהוא לא מתאים לי בגלל ההתנהגות שלו. החום הפתיע אותי וגרם לי לחשוב עליו בקטע רומנטי יותר... שאני לא חושבת שזה מה שהוא רוצה - אני גם לא בטוחה שאני רוצה..... פשוט זה מצב מבלבל.

האם היית ממליץ להמשיך את הפגישות איתו? ( אני אציין שגם ככה זו תקופה לחוצה אצלי ולא בדיוק תכננתי להתחיל כרגע קשר כך שכביכול הוא לא "מעכב" אותי.