הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

נואשת או יותר נכון נמאס לי

אני(18.11.2018, 10:10)

בוקר טוב ,

אני נשואה עם 4 ילדים .הגדול בן 16 והקטנה בת 6 .אני אפילו לא יודעת מאיפה להתחיל , בעלי מדבר אלי לא יפה ליד הילדים .אפילו בקיץ אמר ליד הילדים אמא שלכם שקרנית .

כשאנחנו יוצאים לבד נחמד לנו וכשיוצאים כבר לא בא לי לדבר על העבר בשביל שלא נריב . אבל אני כבר לא יכולה יותר . אחד מהילדים הבן שלי עם הפרעת קשב וצריך להזכיר לו שיש לימודים וצריך ללמד כי לבד הוא לא ילמד שזה יוצר המון ויכוחים בבית כי הוא תקוע עם הנייד שלו או לצורך הענין מחשב .בעלי כמה פעמים ביקש ממני לא להתערב לו בלימודים.אני מנסה אבל זה לא פשוט לי שאני רואה אותו שוכב במיטה עם נייד ולא עושה כלום .גם אתמל בשבת יש לו השבוע 3 מבחנים וזה לא מענין אותו .מה שכן אתמל זה שבר שיא אתמל ביקש לאכול ג'חנון ומשום מה הקטן שלי גם ביקש חתיכה ,זה היה הג'חנון האחרון ולקחתי לו חתיכה ונתתי לקטן אולי טעות שלי הילד הבינוני עם הפרעת קשב התחיל לבכות ולהשתולל ונגשתי אליו ושאלתי אותו אולי אתה רוצה במקום זה משהו אחר פיתה עם שוקולד. בהתחלה נרגע. בעלי יצא מפתח הדירה ,הוא שמע שבעלי יוצא המשיך להשתולל ,לא התייחסתי בעליי נכנס הביתה בפתאומיות והילד לא שמע אותו והמשיך ואז בעלי בא וצעק אליו ואחרי שסיים עם הילד בא אליי ואמר לי אני אומר לך ליד הילדים שאם תתקרבי שוב פעם לילד אז אנחנו מתגרשים.

כמובן שהילדים שמעו. זה לא פעם ראשונה שהוא מאיים עלי שניפרד אבל עושה את זה הרבה מהזמן שהילדים לא שומעים. נמאס לי מהאיומים, הוא לא מוכן ללכת ליעוץ זוגי.

מה אני אמורה לעשות? כמובן שאמרתי לו שאני לא אתקרב למרות שבתוך תוכי אני כבר רוצה לסים את הקשר הזה כמובן שהבן שלי הקטן אומר לי אמא זה הכל בשליטך ..

אל תתקרבי אליו אחרת אבא יעזוב אותך.

עצוב לי שזה מה שמתנהל בבית.