הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

בן זוג קר

יולי(22.11.2018, 21:52)
נמצאת בזוגיות כבר 3 שנים, עם בחור שמהדייט הראשון היה נראה לי כאגואיסט שמסוגל להקשיב רק לעצמו. זה נבע בזה שכשדיברתי הוא הגיב בדיליי או לפעמים גם לא קשור או לא הגיב כלל שמרמז על זה שלא היה קשוב. זה נמשך עד עכשיו.
הוא מגיע ממשפחה קרה ולא מגובשת. כל אחד דואג לעצמו. אך שרדתי 3 שנים כי היו גם רגעים כיפיים והוא היה הריבאונד שלי(טעות שעשיתי).
היו הרבה משברים שבהם אמרתי לעצמי שהוא מפלצת מרוב חוסר האמפטיה שלו כלפיי. גם לעולם לא כואב לו אם לי כואב לעולם הוא לא דואג למרות שטוען שאוהב אותי. היום התקשרתי אליו כשהוא בחול בפעם ה3 השנה עם חברים, נופש (מצב כלכלי אמיד). היה לי משהו נורא חשוב ומעט עצוב לספר לו על מה שעבר עליי ועל משפחתי היום והתגובה שלו הייתה "נו מה עכשיו התקשרת להרוס לי את הווייב בחופשה?".וזו דוגמא שממחישה רק 10% מהאופי החסר אמפטיה שלו.
איך ניתן לענות ככה לאדם שאוהבים, איך אפשר להיות כזה חסר לב. אני לא מבינה את זה. אני מנסה הכל כדי שישתנה וזה פשוט לא קורה. הוא טוען שאני הבעיתיית ושלי יש יותר מדי בעיות בחיים ושאני חלשה מדי שהכל קשה לה. אני בת לאם חד הורית עולים חדשים למדתי וסיימתי תואר ברפואה בכוחות עצמי וכרגע בסטאז בבית חולים ולפעמים מספרת לו על הקשיים שעברתי כי לפעמים הוא נוטה לזלזל באנשים בשל העובדה כי גדל בעצמו עם כפית זהב בפה ולא יודע מה זה קושי. האם הוא הבעיה או שהבעיה אצלי בראש? למה אני לא מצליחה למצוא פרטנר ראוי ? למה הגברים בארץ הם כאלה אדישים ואגואיסטים?!