הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

חפירות ותחושת מחויבות משונה

גרסיאס(23.11.2018, 21:05)

שבת שלום דוקטור אשמח אם תוכל לעזור תודה

לפני כשנה הכרתי בחור בצט. השיחות היו בחלקן אינטימיות וגם סיפרתי לו על דברים פרועים מינית שעשיתי. הוא נדלק והציע להיפגש (למרות שלא ראה תמונה שלי). משום מה קלטתי ממנו אווירה תלותית וחששתי גם כי סיפרתי על עצמי דברים שאם יספר עלולים לפגוע בתדמיתי וגם כי הוא יודע שאנו גרים באותה שכונה. אז בעדינות הפסקתי לדבר איתו אבל הוא המשיך לשלוח לי מיילים שביקש לדבר כי "רע לו נפשית אין לו עם מי לדבר" וכו או סתם שאל מה שלומי. ביקשתי שיפסיק כי אינני רוצה להמשיך לדבר ואמר בסדר מבין בהצלחה, אבל אחרי כמה ימים שוב כתב- שוב ביקשתי שיפסיק ויכבד אותי או שאאלץ להפסיק לענות לו- שוב בסדר בהצלחה אך כתב שוב. אז כתבתי לו שאני מוחקת את המייל וכך עשיתי.

לפני כחודשיים חזרתי לצט וחיפשתי אותו- בגלל בדידות, כדי לקבל צומת לב, בשביל הריגוש. מצאתי אותו ודיברנו פעמיים. הבהרתי שרוצה שיחה ולא פגישה. אמר בסדר אבל כל כמה משפטים חזר על "אני ככ שמח שחזרנו לדבר" "הלוואי שיכולנו להיפגש אני יודע שאת לא רוצה אבל הלוואי..." בפעם השנייה שדיברנו כתב לי שרע לו נפשית וכששאלתי מה קרה, תשובה גנרית יהיה טוב לכולם קורה...מדובר באדם עם תואר שני מבוקש, לא חסר השכלה. בקיצור הצט שלנו היה ריקני, בסוף חצי כדי לרצות אותו וחצי כי לא מצאתי בסיס אחר לשיחה דיברנו על סקס. לאחר מכן שלחתי לו מייל שלצערי שנינו לא בסדר והשיחה היא רק מינית או רק חפירה להיפגש ובוא נפסיק לדבר. הוא ענה שאני לא בסדר ומשחקת בו וזורקת אותו כבר כמה פעמים ושעם אחרים נפגשתי רק הוא לא בסדר וזהו הוא מפסיק לדבר איתי ולא עונה לי (סיכמתי פה 3 מיילים קצרים שלו). מלבד "סליחה אם פגעתי, ותראה איזה גישה צדקנית מאשימה קורבנית יש לך, ואיך אתה מפנה נגדי שסיפרתי לך פעם שנפגשתי עם מישהו לשיחה וכוס קפה" לא עניתי. שבוע אחרי דבריו הנסערים כתב שוב, שמרגיש רע על מה שכתב ושזה יצא מההקשר אבל שהוא באמת נפגע שאני נעלמת ככה כל פעם.

כבר התחלתי לענות לו אבל עצרתי בעצמי באמצע. אפשר הסבר למה אני מרגישה מועקה לגבי הסיפור, או מה הסיפור של הבחור הזה, שטוען שאני מעניינת אותו כאדם ולא כסקס אבל לא שאל שאלה אישית עמוקה אחת, אפילו לשמי מעולם לא שאל... למה מרגישה צורך כמעט מחוייבות לענות לו הסבר מפורט למה הפסקתי לדבר ולהסביר שהוא חופר ושיחתנו שטחית או מינית ובכלל לא מעניינת ושהוא אובססיבי ואין לו מילה וטוב שלא נחשפתי לפניו כי אם ככה חופר ומאשים כשזה רק צט ומה היה קורה לו היינו נפגשים והייתי רוצה להפסיק...