הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

בזוגיות עם בחור שלא מביע אהבה

אוהבת(16.12.2018, 13:11)

היי,

אני במערכת יחסים עם בחור שאני מאוד מאוד אוהבת.

הכרנו לפני שנה, וגיליתי את עצמי מחדש בקשר הזה, הרגשתי מאושרת תקופה מאוד ארוכה, מסופקת, שמחה, שמצאתי את האחד שלי, ממש ככה.

היה חסר לי רק דבר אחד שקיוויתי שיקרה בזמן שלו- הוא מעולם לא אמר לי שהוא אוהב אותי. היה ברור מההתנהגות שלו שהוא אוהב, אבל הוא לא אמר זאת. הוא מאוד מתעניין בי, דואג, מפנק, מסיע ואוסף ממנו ואליו, מצחיק אותי ומכבד אותי.

כל החודשים האלה אמרתי שאולי זה מחוסר ניסיון שלו(אם כי הוא כבר גבר גדול ואחרי תואר), או שאולי הוא מתבייש לומר, ולא רציתי להיות הראשונה. אז שמרתי בבטן הרבה עד שזה התפוצץ, ומאז היו לנו כמה שיחות לא פשוטות לעיכול שבהן שאלתי אותו האם הוא אוהב, למה הוא לא אמר, (ומאז) למה הוא עדיין לא אומר ביוזמתו ורק מחזיר "גם אני", האם יש בו את הצורך הזה ? האם בכלל אוהב.
מצד אחד התשובות שלו הן שהוא אוהב, אבל שהוא לא מבטא את זה מילולית כי זה הוא, הוא משתדלת לשפר את הבעת הרגשות שלו אבל גם מוסיף שזה מוזר לו, לומר "אוהב אותך" ואפילו לשמוע את זה ממני , מביך אותו, הוא לא מנסה להבין למה, ולא מתעסק בניתוח הרגשות שלו (כמוני)

הוא חי עם עצמו בשלום, ומאוד מרוצה מהקשר שלנו, אבל אני מתפקעת, כל כך חסרה לי הרעפת אהבה, מחמאות ממנו, נשיקות חזקות וחיבוק דוב מדי פעם, "אוהב אותך" ספונטני, מבט מאוהב בעיניים. אני חיה עם בנאדם ומרגישה שרק אני אוהבת אותו. הוא לא נראה מאוהב בי, ולא נראה שאני מרגשת אותו במיוחד. ונראה שברגע שאני מרפה רגל מהגז בלתת לו אהבה, מילים והודעות חמות, אז הכל נהיה קר והקרבה נפגעת. כלומר שזה תלוי רק בי.

יש לי עוד המון מה לכתוב אבל בשורה התחתונה-אני לא רוצה להיפרד, גם לא להפסקה, הוא לא חושב שהוא יכול לשנות את עצמו, ואני לא יודעת אם אי פעם זה יספק אותי, ומה צריך לקרות כדי שארגיש אהובה על ידו כמו שהוא היום

אודה לכל תשובה ותודה רבה מראש