הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

זוגיות בפרק ב' - שנינו גרושים

שירן(20.1.2019, 8:32)

מעט רקע- שנינו בתחילת גיל ה 40, גרושים כ 3 שנים, ולשנינו ילדים מהמערכת יחסים הקודמת. אנחנו בזוגיות ביחד במשך כמעט שנתיים.
יש לנו זוגיות מדהימה. שנינו מאוד אוהבים אחד את השניה, יש לנו תקשורת מדהימה ואנחנו מדברים על הכל. יש לנו תחומי עניין משותפים, אנחנו נהנים מאותם דברים, קשר מלא בתשוקה וחברות טובה.
לאחרונה עלה נושא המגורים המשותפים- מבחינתי זה חלק מהתפתחות של הזוגיות ואני כן רואה מגורים משותפים בטווח הארוך יותר, לא היום, אבל בעוד כשנתיים.
הוא קצת לחוץ מהעניין- טוען שאם היה מדובר רק בשנינו, כבר מזמן הוא רואה את עצמו גר איתי, ושהחשש היחיד שלו הוא בגלל הילדים. אמרנו שנשים את זה כרגע בצד, ונדבר שוב על הנושא בעוד שנה מהיום.
יש לי הרגשה שהנושא הזה מאוד מפחיד אותו.
עשינו שיחה נוספת בנושא לאחר כמה ימים (שיחה שבאה מיוזמתו)- הוא העלה נושא שמסתבר שהוא לעיתים חושב עליו. טוען שהיה רוצה שיהיה יותר ריגוש בקשר שלנו, לא מדובר בריגוש מיני, אלא בסוג של תחושת אופוריה כזו אחד מהשני.
שאלתי אותו מפורשות אם הוא אוהב אותי ואם הוא רוצה לסיים את הקשר, והוא אומר שבשום פנים ואופן לא, שהוא אוהב אותי, שמבחינתו אני האחת שלו לכל המשך החיים ושהוא רואה את העתיד שלו איתי. טוען שפשוט רצה להעלות את זה כי אנחנו מדברים על הכל.
יש לי 2 שאלות- מה עלי לעשות לגבי המגורים המשותפים?
איך להתמודד עם הנושא של הריגוש הזה? אני קצת מרגישה כרגע לא רצויה ולא מספיק טובה עבורו (למרות שהוא עושה הכל כדי להראות לי משהו אחר, כל היום אומר לי כמה הוא אוהב אותי)...
תודה