הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

אהבה חד צדדית?

אישה33(30.5.2019, 8:56)

שלום,

אני בת 33, מכירה בן זוג 4 שנים בן 32. לאחר חודשיים בערך זה התפוצץ בגלל ריב שלא כל כך חשוב שהיה בעבר הרחוק. חזרנו לקשר אחרי חצי שנה בערך, אך במהלך 4 שנים שאנו בקשר, היו עוד הרבה פרידות כתוצאה מכך שהוא לא רציני במובן הפיזי, אין השקעה, אין בילויים, היעלמויות חוזרות, ריבים כתוצאה מכך ובום פרידה. מצאנו את עצמנו עד היום בקשר (4 שנים) איכשהו חוזרים אחד לשנייה. כרגע הקשר מלווה בסקס תקופה ארוכה ואני רק איתו. משהו קבוע ,בת זוג קבועה אך לא בדיוק כי הוא לא עושה מעבר לזה ושיחות. זה לא רשמי למרות שאולי חברו הטוב ביותר יודע עלינו.

לפני כמה ימים הוא היה אצל חברו ואמר לו שהוא מגיע אליי. אכן הגיע אליי ברגיל, שכבנו. אנחנו לא ישנים אחד אצל השניה אף פעם, אני יכולה להגיד לך שאני איתו כי טוב לי ואני אוהבת את הבחור הזה, להגיד לך אם הוא אוהב אותי , זה לא נראה ככה ולא מרגיש ככה. ואך פעם לא שאלתי. רק בתחילת הקשר הוא אמר שהוא אוהב, אני נמצאת איתו בקשר בתקווה שאולי זה יכול להתפתח למשהו אף על פי שזה הרבה זמן נמשך.

יום למחרת שהוא היה אצלי, אני רואה בפייסבוק שהוא עשה במערכת יחסים עם שכנה שלו שגדולה ממנו ב10 שנים , גרושה עם 3 ילדים והוא- רווק. כולם מפרגנים והוא מאשר זאת מפני כולם בתגובותיו. צלצלתי אליו בהלם ושאלתי מה פשר הדבר, הוא התחיל לצאת עליי שאני מחפשת אחריו, אציין שאין לי אותו בפייסבוק, בדקתי בפייסבוק אחר שברשותי, אני חסומה אצלו ממזמן. לקחתי את זה קשה נורא. ציינתי בפניו שאני מרגישה נבגדת, יש לך מישהי ואתה בא אליי בכל הזמן הזה? שמעתי עליה בעבר ממנו אך לא משהו שהיה בניהם שהיא נטו שכנה, אציין שהוא סיפר לי עליה דברים קשים שהיא נראת כמו פרוצה ומגעילה אותו ושלדעתו היא עוברת בין גברים. אז פתאום אתם יחד? שאלתי למה ? כמה? מתי ואיך? לא קיבלתי תשובות רק צעקות. הוא ניסה לשנות את התמונה שאני הלא בסדר שבדקתי אחריו. אמרתי לו שזה לא הולך ככה, אני לא מוכנה לזה. אתה איתי או שאתה איתה? איתי אתה אמור לעשות מערכת יחסים ולא איתה, לא ידעתי שיש בניכם בכלל משהו, מתגובות של אנשים שם נראה שזה משהו מתמשך כי אחד מהם הגיב זה רשמי!. הוא ציין בפני שאין לו איתה כלום. אמרתי לו תחליט עכשיו זה או אני או היא. הוא שם לב שאני החלטית ופגועה, אמר שהוא מחליט שהוא רוצה להיות איתי ולהתקדם איתי ושהוא אוהב אות ושהוא לא עשה זאת עד עכשיו כי אני לא עובדת ולמה אני לא עובדת כל כך הרבה זמן? (שנה). צינתי בפניו שלא מצאתי ועדיין שהוא ידוע כמה אני מחפשת. מפה לשם הוא שאל אותי אם אני רוצה להתקדם איתו ושאני חייבת לעבוד ואז נעבור לגור יחד. הוא גר לבד כרגע בשכירות, ושנעלה שלב ונתקדם הוא אמר שהוא בכלל לא רוצה אותה שאין לו איתה כלום להגיד לך שאני מאמינה לו? לא. אמרתי לו שעד שאתה לא עושה לזה סוף איתה לא אכפת לי מה היה יודע? אני לא מוכנה לשום דבר איתך. הוא אמר שאני אשאיר את זה לו ולא אדבר עליה יותר, שהוא יעשה את מה שצריך. עברו כמה ימים והקשר עדיין שם. הוא השלים איתי אך לא עושה דבר בהקשר שלה. הוא ציין שהוא בחיים לא היה נמצא איתי 4 שנים אם לא היה לו רגשות כלפיי. אמרתי לו שאתה איתי בגלל הסקס. הוא ציין שסקס נמצאים עם מישהי גג חצי שנה ולא נשארים, ציין שרוצה להתקדם לגור ביחד להביא ילדים, פעם בעבר שאלתי אותו אם הוא רוצה ילד והוא פתח בפניי את זה שהוא רוצה ורק שאתחיל לעבוד נוכל להתקדם. אני יודעת שהוא צודק בקטע הזה, הוא גם אמר נראה לך שאשאר איתך 4 שנים לסקס? כן יש לי רגשות כלפייך ואני כן אוהב אותך.

אינני יודעת מה לעשות, מצד 2 בלעדיו אני חושבת שאני אתמוטט, מצד 2 אני ממש כעוסה, וחשבתי לתת לזה כמה ימים ולראות אם הוא אכן מסיים איתה. בנתיים כלום לא קרה. האם להישאר? לברוח? הרגשות משתלטים עליי.