הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

תחושות של פרידה

אורנה(4.9.2019, 8:08)

בוקר טוב דוקטור חסון היקר,

אני זאת מלמטה- אורנה 4.9.19. אני מוצאת את עצמי רושמת לך בשעה כה מוקדמת.. כי אני צריכה לשחרר קצת לחץ וגם בכי על הדרך. ואולי לקבל איזה דעה האם נורמלי שכואב לי כל כך עדיין לאחר חודש ימים?

אני רוצה לשתף אותך שאני עוברת את הפרידה מבן הזוג שרשמתי עליו למטה שבחר לקום וללכת, מתברר שהייתה זאת אהבה חד צדדית- רק אני אהבתי והוא לא.. . אני רוצה לציין שמעולם לא גרנו ביחד, שנינו רווקים אבל העוצמה שאני אהבתי היא הייתה אין סופית והוא כמובן ידע על כך.. בסופו של דבר הוא לא אהב אותי והיה איתי מ"נוחיות" או בגלל הסקס.. הרגשות שלי הם לא בשליטתי ולא יכלתי לעזוב. אני רוצה להוסיף שהבחור לא ניסה ליצור קשר חוץ מפעם אחת ששלח הודעה אם התקשרתי אליו מחסום?? אמרתי לו שלא התקשרתי והוא החזיר לחסימה- זה נשמע קצת מוזר- זה היה נראה שהוא אכן מעוניין לפתח שיחה ולא ידע איך להתחיל.. אבל לא קרה.. בכל מקרה-

רציתי לספר לך על התחושות שלי- מידי בוקר בכל יום שאני מתעוררת- אני במצב על הפנים- שזה אומר- מבואסת, עצובה, ואפילו גם בוכה.. התחושות האלה עוברות לי בדרך כלל במהלך היום.. ולעיתים רק בערב. וככה זה בכל יום ביומו ובעיקר בבקרים. מדוע זה קורה? אנחנו היינו מדברים גם הרבה בניידים, אז אולי בגלל שעכשיו אין את זה, אז זה חסר לי? זה חסר לי אבל אני ממש מנסה להתמודד עם המצב החדש "הלבד".

אני יודעת שהוא לא טוב לי ואני המשכתי הלאה בחיים וגם הוא.. אבל אינני מסוגלת להכיר אדם אחר.. למרות שניסיתי.. פשוט לא בא לי ואין לי חשק.. ואני אפילו חושבת שלא בא לי בכלל, שזה לא שווה את עוצמת הכאב לאחר מכן. אבל מציק לי התחושות בבוקר, הבכי, הדכאונות.. אני לא יודעת אם זה נורמלי לאחר חודש להרגיש את זה עדיין? אשמח אם תוכלי להתייחס לדבריי.

אומרים שהזמן מרפא.. אבל כנראה שהוא לא. תודה על המענה