הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

הסיכוי הטוב

ד"ר אורן חסון(22.9.2019, 15:25)

ניב יקר,

עושה רושם שהסימנים לכך שהיא רוצה דווקא קיימים, כלומר – שאתם כן פיזיים, מחזיקים ידיים ומתנשקים. אבל גם שקשה לך להתקדם. ואם היא רואה שאתה לא מתקדם, היא אולי מפרשת את זה כאילו שאתה לא רוצה, או לא רוצה מספיק, ואולי מאבדת ביטחון. סוג של לופ לא רצוי לשניכם. אולי לכן היא אומרת לך שנראה שהקשר שלכם יותר חברי. כי זה מפחית את העלבון, שאולי אתה לא רוצה מספיק, אז אולי גם היא לא, והיא בונה את ההגנות שלה, ומספרת לעצמה, ואולי אפילו מתחילה להאמין בזה שהיא לא רוצה יותר. ממש לא בטוח שזה כך, ואולי להיפך.

העניין הוא שחוסר הנסיון וחוסר הביטחון שלך לא מאפשר לך להתקדם, גם כי אתה לא בטוח שאתה יודע איך, וגם כי אתה מאד חושש מסירוב, או מלעשות את הדבר הלא נכון, ולהיפגע.

אין דרך אחרת, ניב, מאשר להתנסות. אם הבחורה שאתה איתה היא כזו שיש לה אמון באנשים, ואמפתיה, ורצון טוב (וכנראה שכן, לאור זה שאתם כך חודשיים), ושהיא רוצה אותך (כנ"ל). יכול להיות שהדבר הנכון הוא לומר לה שבעצם היא הראשונה, ושאתה מאד רוצה, ושאתה צריך לאזור אומץ כדי לעשות יותר. יכול להיות שזה ירגש אותה, והיא תעזור לך.

אני לא אומר את זה כמשהו ודאי, אבל קח בחשבון שאם לא תתקדם, היא תיסוג בסופו של דבר, וממילא תפסיד את הקשר הזה. לכן, אני מציע לך לאזור קצת יותר אומץ, ואם אתה לא יודע איך ליזום ולגעת, דבר איתה על זה, כאשר תהיו בנסיבות אינטימיות ולבד. הסיכוי הטוב הוא שהיא תעזור לך.

בברכה,
ד"ר אורן חסון
מטפל זוגי ואישי
אתר הבית של ד"ר חסון: www.orenhasson.com