הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

תדירות יחסי מין ועוד

דניאלה(24.9.2019, 14:13)

ד"ר חסון שלום,

אנו זוג בני 38, עם 3 ילדים קטנים (הקטנה בת שנה).

מאז ומתמיד החשק המיני שלו גבוה משלי, הוא מאוד מתוסכל.

אני בסך הכל נהנית איתו (אנחנו יחד מגיל צעיר, הוא הראשון שלי אז אין לי למה להשוות), אבל אני מאוד עייפה בערב ולא תמיד בא לי.

היום יש תינוקת, אבל בלי קשר אני תמיד עובדת משרה מלאה, תמיד לומדת, פוגשת חברות,, חדר כושר... גם הוא יוצא עם חברים, עובד קשה, מבלה עם הילדים, אבל בסוף היום גם כשהוא גמור מעייפות, הוא עדיין ירצה סקס, ואני כשאני עייפה, רוצה רק לישון.

יוצא שאנו שוכבים בממוצע פעם בשבוע. הקשר שלנו מצויין ונעים לנו, אבל פעם בכמה חודשים אני רואה שהוא מבואס, וכשאנחנו מדברים על זה, שוב הוא מעלה את הנושא, ושהוא מבין שככה אני וזה לא ישתנה, והוא מנסה להשלים עם זה אבל מבאס אותו.

אנחנו בית יחסית שוויוני, אבל אני גם עצמאית בנוסף לעבודתי, ויוצא הרבה שאני צריכה לעבוד אחרי שהילדים הולכים לישון. הסברתי לו שאם היה מתחלק איתי יותר במטלות, הייתי יכולה לסיים לעבוד יותר מוקדם תוך שהוא מטפל בכביסה וכו' והיה לנו יותר זמן ביחד. הוא מצידו חושב שאני עובדת יותר מדי, עושה את מה שאני מבקשת, אבל אני מרגישה שהנטל (המחשבתי בעיקר) של תחזוקת הבית, 3 ילדים והעסק שלי הוא עליי וב11 בלילה פשוט נגמר לי הכח. אני גם מתבאסת שאני מרוויחה כפול ממנו, עושה יותר בבית (כי עובדת קרוב יותר), מפזרת ואוספת את הילדים, ובסוף היום אין לי מצב רוח ולא כח לסקס.

הוא מרגיש שזה לא קשור, ולטענתו המצב הה דומה גם לפני התינוקת ולפני העסק שלי.

אני מניחה שפער בצרכים המיניים הוא עניין די נפוץ. אשמח לשמוע את דעתך!

תודה