הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

דיוק התשובות

ד"ר אורן חסון(2.10.2019, 22:30)

הדר יקרה,

אני חושב שהבלבול שלו נובע מכך שהוא לא יודע מה את רוצה לעשות. נניח שניכנס לרגע לנעליו, שהן של גבר שנוח לו עם קשרים ארעיים עם נשים (ארעיים שפרושו לא מחייבים, ושמתישהו, מן הסתם, יסתיימו – כי הרי זה הולך ביחד), בין אם מדובר בחד פעמי או ביחסי יזיזות, כפי שהגדרת אותם, שנמשכים לאורך זמן, וגם הם לא מחוייבים בבלעדיות. אז נניח שהבנו שזה הסיפור, ואז את מוצאת עצמך בהריון.

הוא רואה עצמו אדם טוב וישר למדי, בקרטוריונים שלו, אבל עם אינטרסים שהם לא בהכרח תואמים את האינטרסים של הנשים שאיתן הוא בקשר. כלומר, כנראה שנוח לו להאמין שהם כן תואמים, כי זה מקל עליו להרגיש שהוא אדם הגון, אבל יש כאן משחק של גבולות. אז כמי שהאינטרס שלו ושלך תואמים, הוא רוצה להאמין שאת רוצה הפלה, ולהמשיך בקשר. ואז, הכל טוב, והוא מוכן להשתתף בתהליך הזה כדי באמת להרגיש טוב עם עצמו, ועם יושרתו האישית. אבל הוא לא בטוח לגמרי במה שאת רוצה, כי אם תרצי משהו אחר, בין אם זה להשאיר את הילד ובין אם זה איזה שהוא פיצוי אחר, רגשי, על התהליך שאת עוברת, זה עלול לשבש הרבה או במקצת את עולמו. אז הוא אולי בוחן אותך, וזה מה שאת רואה כבלבול שלו.

וכמובן שכאן נשאלת השאלה: למה את מבולבלת?
יש לי תשובות אפשריות, אני אני חושב שחשוב שתעני אותן את, כי דיוק התשובות חשוב מאד עבורך, ולהתנהלות העתידית שלך, וגם להבנה שלך של הציפיות לעתיד.

בברכה,
ד"ר אורן חסון
מטפל זוגי ואישי
אתר הבית של ד"ר חסון: www.orenhasson.com
הודעה בפורוםיזיזותהדר ‏25.9.19
הודעה בפורוםהתמונה כולהד"ר אורן חסון ‏27.9.19
הודעה בפורוםהתמונה כולההדר ‏28.9.19
הודעה בפורוםטוב גם אחר-כךד"ר אורן חסון ‏29.9.19
הודעה בפורוםטוב גם אחר-כךהדר ‏1.10.19
הודעה בפורוםדיוק התשובותד"ר אורן חסון ‏2.10.19