הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

בגידה

אישה33(23.10.2019, 12:42)

שלום דר חסון היקר. מה שלומך? תראה, רשמתי לך בעמוד 2 בעבר "אהבה חד צדדית" ואני כעת מגיעה אליך שוב ברשותך..

לצערי הרב והגדול מאוד, גיליתי שהבחורה(שכנה שלו) שעשה עימה מערכת יחסים בפייסבוק בחודש מאי, נמצאים בקשר מתמשך.. מפברואר ועד ספטמבר. בספטמבר היא חתכה ממנו כי הוא לא הפסיק לשקר לה לדבריה. היא סיפרה לי שהם יצאו גם לפני אבל רשמי החל מחודש 2.גיליתי זאת מפנייה שלי אליה בהודעה פרטית לפני כמה ימים לאחר שראיתי משהו חשוד אצל הבחור בבית שהסגיר שיש מישהי בתמונה.

היא סיפרה לי שהם היו בקשר רציני מאוד חזק שהיה מלווה בחופשה בחודש 8, והיא אפילו הייתה בהריון בחודש יוני ועשתה הפלה היות והבינה לבד עם מי יש לה עסק- זה לא היה הריון מתוכנן. היא מרגישה נבגדת והאמת שגם אני.. הבחור הזה שיחק בשתינו בצורה הכי גועלית שאפשר.. ולקחתי את זה מאוד קשה. אני לא יודעת עד כמה זה נכון גם הדברים שהיא מספרת.. אולי היא אפילו מגזימה אינני יודעת.. והיא אמרה לי שאני פשוט לא אספר לו לגבי ההריון שהיה. מה שגורם לי להבין שאולי זה שקר. מצד 2.. היא סיפרה סיפורים שנחרדתי מהם מתי הוא הספיק ויכל בכלל לשלב בין שתינו? לדעתי היה סיפור אהבה בניהם ואפשר להגיד שאני זאת שהרסתי לו אותו ושמסרתי לו דברים אלו הוא התעצבן כמו שבחיים לא ראיתי אותו מעוצבן על זה שדיברתי איתה ומה בכלל אני מדברת עלי ועליו איתה? כל זה בשיחת טלפון.

למען האמת הייתי איתו בקשר עד לפני כמה ימים כשגיליתי את זה. סיפרתי לו את הדברים האלה, הוא בתגובה מכחיש הכל.

היא פנתה אליו גם והוא מכחיש גם והוציא אותי לא בסדר שאני כביכול בחורה משוגעת וסטוקרית. לי הוא אומר שהוא לא בקשר איתה כיום וזה נכון הם לא בקשר מספטמבר אבל הוא אכן היה. אבל על זה הוא לא אומר כלום. הוא אומר פשוט שלא היה כלום. ולה הוא מכחיש את הקשר שהיה ביני לבינו.

כמה שאלות: אני יודעת שזה מעיד על גבר שאינו יציב.. ואינו רציני.. וכדאי לי מאוד לצאת מזה..

גבר שנמצא במערכת יחסים עם אישה מבוגרת ממנו ב- 10 שנים כמעט, עם ילדים וגרושה, אומר לה שהוא אוהב אותה.. ובלילה בא אליי.. מתקשר אליי במהלך היום.. כמה פעמים.. ובעצם מנהל חיים כפולים...

האם לדעתך כל העיקר עבורו זה הסקס? אין כאן אהבה לא כלפי ולא כלפיה?

היא סיפרה לי שהיא קיבלה אותו לסקס בלי יותר מידי, והוא הראה רצינות כלפיה וכלפי ילדיה והוריה.. ושהכל בעצם היה משחק ושקר. ובלילות היה מגיע פשוט אליי ואינני יודעת דבר וגם לא היא. (מה שהיא אמרה לי גם)

האם לדעתך יתכן מאוד שהוא אוהב אותה אך בא לשכב איתי? יכול להיות מצב כזה שגבר אוהב את בת זוגתו והולך למישהי אחרת? אני באמת מנסה להבין את הסיטואציה ההזויה הזאת וברור לי שיש גברים ונשים שבוגדים בבני זוגם אבל זה לא אמור להיות שאם אוהבים אז לא בוגדים? אני באמת במצב לא כל כך טוב לאחר כל הסיפור ההזוי הזה ואני מקווה שאני ארגיש טוב בהמשך.. הקשר נותק והסתיים לו.. וגם היא ניתקה אז בחודש 9 רק כתבה לו דברים קשים כי רצתה שקט נפשי.

כתבתי בכדאי קצת להוציא מטען, וגם לקבל את תשובתך אם אפשר לגבי המקרה הזה. השאלות ששאלתי.. ממש תודה ונקווה לחיים רגועים יותר ושלווים.