הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

להפגין נוכחות, כי הוא בן זוגך

ד"ר אורן חסון(2.11.2019, 22:33)

עמית יקרה,

בהחלט יתכן שהשותפה שלו לדירה היא פשוט כזו – ידידותית לסביבה ללא כוונות מימוש כלל. יש נשים שהן שמרניות מבחינה מינית למרות שהן פלרטטניות כלפי חוץ. כך שאין לך ביטחון באשר לכוונות שלה, ואולי היא אפילו מרגישה בטוחה בכך שלשותף שלה יש בת זוג. מצד שני – בהחלט ייתכן שגברים מבינים זאת אחרת, גם אם אין לה כוונות.

אני חושב שהדרך הכי נכונה עבורך היא להמשיך ולהיות 'בעלת הבית' של בן זוגך, שזה אומר להפגין נוכחות, ולהיות גם ידידותית כלפיה. אם את יכולה להתגבר על הקינאה והפחדים שלך, כי את בת הזוג שלו, וכי כאשר אתם ביחד היחסים בינך לבינו לא מרוחקים יותר אלא נשארים כפי שהם, קרובים ואינטימיים, היחסים אולי יהיו ברורים יותר בין שלושתכם, ואולי תמצאי חן בעיני מספיק כדי לומר לעצמה שהיא לא רוצה לפגום ביחסים איתך, ואולי גם לא לפגוע בך. אם כך יקרה, תוכלו להכנס להרגל של יחסים כשכל אחד מבין ומעריך את מקומו. ככל שתהיי נוכחת יותר, כך יהיה לך קל יותר. אולי לא ממש בהתחלה, אבל בהחלט ייתכן שכך יהיה בהמשך.
אם את מרגישה שאת לא חזקה מספיק – ושאת מאד רוצה את הקשר איתו, אז אולי יהיה ל נכון להחליט להקדים את המעבר לדירה משותפת, כי הוא חסר לך.

בברכה,
ד"ר אורן חסון
מטפל זוגי ואישי
אתר הבית של ד"ר חסון: www.orenhasson.com