הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

אהבה ברשת. ואני תוהה.

ד"ר אורן חסון(20.11.2019, 15:30)

אבירם יקר,

אני יכול להבין את התסכול שלך. דיברתם חודש, עם הרבה אהבה משני הצדדים, ושלחת לה כסף, והיא גמלה לך בתמונות עירום, ובצדק אמרת שזה לא מתאים לך בשלב הזה. וצר לי לומר לך שכנראה היא לא כל כל מתאימה לך.

אין ספק שאתה מכיר אותה טוב ממני, מאחר שדיברת איתה בהתכתבות, ובטלפון, ובוידיאו, ולכן אתה בטוח בכך שהיא אדם ממשי, אשה שהיא באמת מי שהיא אומרת שהיא, ולא תמונות של מישהי אחרת. והיות שאתה יודע את כל אלה, אתה משוכנע לכן שזו אשה שלא מעוניינת בכספך אלא בך. העניין הוא שהיות שאני לא יודע את מה שאתה יודע, כי לא נתת לי את כל המידע הזה, אני הרבה יותר ספקן. הרי אם העיסקה נגמרה (כי היא ניתקה את הקשר) – את הכסף ששלחת לא תקבל בחזרה, ואתה עוד משוכנע שאתה הוא זה שלא בסדר. ואני תוהה. – לא כי אני אדם חשדן, אלא כי אני יודע שיש ברשת הרבה מאד שיטות לרמאות, ועשרות מהן הוא דרך פיתוי של גברים.

אז אני לא יודע אם היא אשה אמיתית או לא. אני גם לא יודע עד כמה השדכנית שלך אמינה. אני רק יודע שאדם שמודע לרגשות שלו, לוקח לו זמן להתאהב. הרומנטיקה היא ההחצנה וההקצנה של התקווה שיהיה טוב, ויתכן שזה מה שהיה ביניכם. עדיין לא אהבה. עדיין לא אהבה.

ואולי גם זה לא מה שבאמת היה ביניכם. קשה לי לדעת מה התרחש בצד שלה, ובעיקר – אם היא אכן "נפגעה" מכך שהתעקשת שלא לקבל תמונות עירום שלה. אם היא אשה ערכית שמעריכה את עצמה ומחפשת קשר זוגי, אמיתי, שמבוסס על הערכה הדדית ושיתוף ורצון לאהבה, כמו שנישואים אמורים להיות – היא היתה אמורה להעריך אותך על כך. כי בין אם במודע ובין אם באופן בלתי מודע היא עשתה לך טסט – האם כל מה שאתה רוצה זה סקס? - וגילתה שלא. היא היתה צריכה לשמוח מהמסקנה הזו, ועשתה את ההיפך. ולכן אני תוהה. בעיקר – אם היא באמת מתאימה לך.

בברכה,
ד"ר אורן חסון
מטפל זוגי ואישי
אתר הבית של ד"ר חסון: www.orenhasson.com