הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

לא יודעת איך ממשיכים

אפריל(12.12.2019, 13:34)

שלום רב

בת 45, נשואה ועם 3 ילדים צעירים.

לאחר רומן שנמשך 10 חודשים עם גבר נשוי ומבוגר ממני ב-20 שנה, שהסתיים בצורה חדה וכואבת. לא אכנס לכל הסיפור אך אומר רק, שלי היה הרבה יותר קשה להפריד בין חיי האמיתיים לסיפור הזה שנשאבתי אליו יותר ויותר לעומת אותו הגבר, שהוא בוגד סדרתי.

הקשר עימו מאד הרחיק אותי רגשית מבעלי (שיודע על הרומן). ורק בעקבותיו הבנתי שהתחתנתי לא מתוך אהבה גדולה או משיכה, אלא כי הייתי כבר בגיל שרציתי משפחה וילדים.

מאז שהסתיים הקשר אני מרגישה מאד מדוכדכת, חסרת שימחת חיים, לא מצליחה להנות מדבר. הזמן לא ממש מרפא. מרגישה ריקנות שאני לא מצליחה למלא למרות שהכנסתי לחיי לא מעט שינויים ועניין על מנת לנסות להתגבר, אך ללא הועיל.

הבעיה שלי כרגע היא בעיקר מול בעלי שכאמור יודע על הרומן אך החליט לא לפרק ושהוא נלחם על אהבתנו. הוא מאד מחפש קרבה ואינטימיות בעוד אני, לא מסוגלת לתת לו לגעת בי. איני נמשכת אליו ואיני חושקת בו. (למרות שיש בי הרבה חשק אבל לא אליו).

שנינו מאד מתוסכלים.

אני לא מסוגלת לחשוב על לפרק כרגע, כי הילדים עוד קטנים והמשמעות תהיה לשנות את כל שגרת חייהם וגם כי פירוק יביא עלינו מכה כלכלית רצינית (אנחנו גם כך עם המון הוצאות. לא חיים כמסכנים אבל גם לא חיי מותרות).

אני גם מאד חוששת שאשאר לבד. בעלי מאד אד אוהב אותי ויוצא מגדרו כדי לעשות אותי שמחה ומאושרת. מי יאהב אותי כך? ומי יאהב את ילדי כמו אביהם?

קראתי שאומרים במצבים כאלו, לנסות להיזכר למה כל כך אהבנו זה את זה, לנסות לשחזר, אבל מה עושים אם זה לא היה שם מעולם? ואדגיש שעד לרומן זה, מעולם לא ניהלתי רומן או התעניינתי בגבר כלשהו וגם מעולם לא חשתי שהתפשרתי. פשוט עמדו לנגד עיני דברים אחרים.

ממש אודה לעצה