הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

בואו נדבר על: כבדו זה את זה

ד"ר אורן חסון(17.12.2019, 22:03)

יש עימותים כי את נפגעת בקלות, או כי אתה מואשם שאתה לא אחראי דייך, ואולי בדיוק להיפך, וקשה לכם לסיים ויכוח או להתפשר. אתם בקשר קבוע של שנים רבות, או אולי אתם בקשר שרק מתחיל ועוד לא ברור לגמרי אם אתם ביחד או לא...

כל זה ממש לא משנה, כי מה שלא יהיה, אם אתה מעוניין בה, בעיקר שמור על כבודה. מה שלא יהיה, אם את מעוניינת בו, בעיקר שמרי על כבודו. אחרת בטווח הרחוק תצאו ניזוקים. לכן, בכל מה שתעשו, הקפידו לחשוב על העניין הזה.

ואולי אפילו כדאי להוסיף לזה אמירה מורכבת יותר: כבדו זה את זה למענכם, כדי שתוכלו להביט אחר כך לאחור, ולהעריך את עצמכם יותר.

---

הצהרה: פרט למקרים שבהם זה יהיה בלתי אפשרי מבחינתי, אעשה מאמץ לכתוב כאן בכל יום. במילים אחרות – להגיב בכל יום על שאלות שנשאלתי.

בימים ללא פניות (חמישה ימי עבודה בשבוע), אכתוב בכל זאת ואעלה נושאים שעולים אצלי בטיפול, או שעלו כאן בפורום בעבר, ושהייתי רוצה לשים עליהם דגש כדי לסייע לכם לשפר את הקשר הזוגי שלכם. אלו יעלו תחת הכותרת "בואו נדבר על:".

בניגוד לפניות אחרות אלי, שבהם הדיאלוג ימשיך להיות אך ורק ביני לבין הפונה אלי – "בואו נדבר על" יהיה פתוח לשאלות ולדיון.

אם תרצו למצוא את כל הפוסטים שלי, חפשו 'בואו נדבר על' בפורום הזה, ותקבלו את כולם.

הפורום 'אהבה זוגיות ויחסים' של סטארמד, בניהול ד"ר אורן חסון, עלה לאוויר בשנת 2005, והוא הפורום הפעיל הותיק ביותר בארץ לזוגיות, אהבה ויחסים.

בברכה,
ד"ר אורן חסון
מטפל זוגי ואישי
אתר הבית של ד"ר חסון: www.orenhasson.com