הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

מערכות יחסים ושקרים ולמה?

חסוייה35(17.1.2020, 18:54)

שלום רב.

כ- 3 שנים הייתי בזוגיות לא רצינית עם מישהו שחשבתי שאולי זה דווקא כן יתפתח למשהו רציני אך זה לא קרה לצערי. הקשר היה מבוסס על סקס בלבד אך עם המון שיחות טלפון במהלך היום אליי שהוא היה יוזם, אז אפשר לומר שזה קצת היה מבלבל אותי שאני עבורו רק סקס ומצד שני הוא יוזם שיחות, נשמע מוזר נכון? אך בגדול? אני עם רגש והוא לא אך נתתי לזה לקרות כי קיימת בי אהבה כלפיו. ניתקנו קשר כי הוא התחיל להתרחק וזה התפוצץ ונגמר והוא אפילו לא נתן תשובות מדוע מרוחק. ואז גיליתי.. תמונה באינסטגרם שיש עוד מישהי. ומתברר שכמה ימים אחרי שאני והוא סיימנו את הקשר, הם גם נפרדו- יותר נכון היא נפרדה ממנו בטענה שגילתה שקרים שאני לא הכי יודעת מה הם. אני הייתי סוג של רומן מהצד ואיתה זה מערכת יחסים רצינית שגם אני וגם היא לא ידענו אחת על השנייה. הייתי בשוק שבכלל יש עוד בחורה ואיך הוא הצליח לתמרן בנינו ככה? דיברתי איתה והיא אמרה לי שהוא היה קונה לה מתנות מה שלי לא קרה, וזה היה בניהם מאוד אינטנסיבי ורציני למרות שהיו ביחד רק חודשיים ואפילו הציע לה לעבור לגור איתו, אך כשהיא הסכימה וביקשה את המפתחות לדירתו הוא פתאום לא רצה. ולגבי עבודתו, סיפר לה שהוא מנהל את המקום כולו בעבודה.. והוא בסך הכל בתפקיד אחר בכלל שם.. והיא לא שמה לב שאת בגדיו של העבודה הוא לא היה לובש כשהם היו יחד בדירה ויוצא לעבודה אלא לוקח אותם בשקית, בגדי עבודה פשוטים על מנת שלא תראה אותם.

אז נשאלת השאלה.. הבנאדם מראה לה אהבה במערכת יחסים רצינית וזוגית, קונה לה מתנות, מציע לה לעבוד לגור ביחד שזה כבר שלב מאוד רציני בקשר ואז מתחרט? ומשקר על מקום העבודה? והכי גרוע מנהל מערכת יחסים נוספת איתי? ואף אחד לא יודעת מבנינו מה מתרחש למעשה.

אז אני שואלת אותך בבקשה דר חסון ..

מה גורם למעשה לגבר להתנהג ככה? הרי אם רוצה לנהל מערכת יחסים רצינית ובאמת היה במערכת יחסים רצינית איתה אז למה לא לספר באמת מה אתה עובד? למה לא להיות ישר? למה להגיד שאתה רוצה לעבור לגור ביחד ואז פתאום ברגע האחרון שולל זאת? בנאדם שאוהב, הוא ישר, נאמן. ומה פשר המתנות? הכל בשביל סקס אולי? גבר קונה מתנות לאישה בשביל לקבל סקס? זה מאוד מבלבל אותי אני מנסה להבין זאת.

אני מנסה להבין את פשר ההתנהגות הזאת ... ואנחנו לא ילדים.. אנחנו אנשים בוגרים בני35.

אשמח אם תוכל לומר לי ממה דבר שכזה יכול לנבוע? יותר מעניין אותי לדעת שכשהוא במערכת יחסים רצינית שהיה איתה והראה לה.. אז למה מלכתחילה ללכת עקום ולשקר? הכל חרטא מצידו?

ממש תודה