הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

שיברון לב

גבר שבור לב(13.2.2020, 19:48)

היי... אני לא גר בארץ. והסיפור שלי מאוד מאוד מורכב וארוך

הכרנו דרך אפליקציה. היא מקומית בת 36 שנפרדה מאקס שלה לפני 3 שנים לאחר 10 שנים של זוגיות במדינה אחרת(הוא בן אותו לאום). אני ישראלי בן 31. בהתחלה חשבתי שהכרתי עוד סטוץ אבל משום מה הייתה לי הרגשה טובה והיא הבחורה הראשונה מהאפליקציה שהחלטתי לצאת איתה לדייט ולא לנסות להביא אותה הביתה. ממבט ראשון התאהבתי והתחלנו לצאת ולאט לאט הקשר התהדק והתחלנו לאהוב אחד את השניה.

בעברה היא הייתה גרה בארהב 14 שנים מתוכם 10 שנים עם האקס שלה והיה לה גם כלב שם שהיא ממש קשורה אליו. הפרידה ביניהם הייתה כתוצאה מחוסר תשוקה וכימיה והיא פשוט עזבה את ארהב וחזרה למדינה שממנה היא מגיעה. פעמיים בשנה היא טסה לארהב על מנת לשמור על הגרין כארד שלה. היא מתגוררת בבית של האקס שלה ביחד עם האמא שלו והכלב ויש לה שם חדר לבד ואין שום אינטימיות ביניהם. תמיד היא אמרה שהיא והאקס שלה הם כמו משפחה ומכבדים אחד את השניה אבל לא מעבר אז לא הייתה לי בעיה עם זה, לפחות לא בהתחלה. לאחר חודשיים וחצי של קשר(לא שכבנו עדיין כי היא לא רצתה) היא טסה לארהב פעם ראשונה וחזרה אחרי חודש וחצי מבולבלת ביחס לקשר שלנו. החלטנו להמשיך ולבדוק את זה ושוב הקשר התהדק שוב. השטן גרם לי להוריד את האפליקציה שדרכה הכרנו ולדבר עם חברה שלה בלי לדעת ולנסות להביא אותה אלי הביתה לסטוץ. זה הרגע שבו נוצר בינינו משבר האמון. שיקרתי לה ששותף שלי השתמש באפליקציה ולא אני ולאחר שבועיים של המון הודעות ופגישה החלטנו לנסות שוב. כמובן שמחקתי את האפליקציה. במהלך השבועיים האלו הייתי עם כמה בחורות בסטוץ כי חשבתי שזה כבר נגמר בינינו. היא לא יודעת מזה וזה לא רלוונטי כי לא היינו יחד. עשיתי את זה כדי להתגבר עליה באותו זמן.

לאחר מכן במשך חצי שנה יצאנו שוב והיחסים שוב התהדקו ושוב הגיע הרגע והיא טסה לארהב. לאחר חודש היא החליטה שזה לא מתאים לה ושהיא לא סומכת עלי ויש לה תמיד ספקות אם אני דובר אמת או שקר והחליטה לחתוך. כבר חודשיים וחצי שלא נפגשנו והיא מפחדת להיפגש איתי בגלל שיש לה רגשות כלפיי אבל הראש שלה אומר לה שזה קשר חולה ולא נכון. אני אמור להיפגש איתה תוך שבוע וחצי ולדבר כי הכרחתי אותה. מאוד נפגעתי מהצורה שהיא עשתה את זה ועצם זה שהיא רחוקה והרבה יותר קל לה לעשות את זה ככה.

השאלה שלי היא אם בכלל אפשר לפתור משבר כזה באמון? מה צריך לעשות ומה צריך להגיד לה בשביל לנסות לפתור את זה? ובמידה ולא איך מרפאים את הכאב? אני כבר חודש וחצי מאז ההודעה שלה לא מתפקד ואנחנו מדי כמה ימים בטלפונים והודעות ארוכות וגורמים אחד לשני להרגיש מאוד רע. מה שהכי קשה לי איתו זה שבגדתי בה(היא לא יודעת את זה בוודאות) ואני מרגיש אשם כבד מאוד כי אני חירבנתי את כל הקשר הזה. אני מרגיש שאני הולך להפסיד את האישה של חיי. אני מודע לטעויות שעשיתי ושכביכול לא התייחסתי אליה כאל האישה של חיי אבל זה כבר עבר. אני רוצה לדעת איך מרפאים את הכאב? את הסבל שאני סוחב כל יום? איך אני גורם לה לשנות דעה ולסמוך עלי? האם זה אפשרי בכלל? זה הסיפור שלי בקצרה... האם יש בכלל על מי ועל מה להילחם??