הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

התעללות רגשית סמויה?

חן לוי(6.3.2020, 11:49)

הי אורן זאת שוב אני חן...

כנראה שאתה לא זוכר מרוב פניות את המקרה.. אז זה כתוב בשרשור מעל..

התחלתי להבין שאני שנים חווה התעללות. וחוסר הביטחון והאימון. וקודם כל להבין שמה שאני מרגישה אלו תוצאות ההתעללות...

אני נמצאת כבר מעל חצי שנה בבלבלה רצינית... הדבר האחרון שבעלי עשה... הוא פתח פרופילים באתרי בגידות... ואמרתי לו לעזוב את הבית מרוב שזה כזה פוגע זה לא כל כך מעניין אותי אם היה את האקט עצמו.. של היחסים. הוא היה ממש בשוק.. התחנן על נפשו... לקחתי את האשמה עלי שאני צריכה להבין עם עצמי מה אני רוצה.. הוא עזב את הבית... וכל היום היה שולח לי הודעות חיזור.. כמה אני חסרה לו.. כמה אוהב. היה כותב שירים.. אחרי כמה ימים חשבתי לעצמי שסתם אני הייתי קשה איתו.. ואולי יש לי בעיה שאני לא זורמתת ולכן חיפש בחוץ.. ונעניתי להצעתו לצאת ערב אחד לבילוי.. בדייט הוא היה ממש חם אלי... ניסה לנשק לחבק ועוד.. אני פחות זרמתי. אחר כך הגיע שבת והוא בא להתארח כל השבת ניסה להוביל לסקס ואמרתי לו שזה מידי מוקדם... אחרי שעזב. יום ראשון פתחתי את הפרופילים שלו.. ושם גיליתי שבכל התקופה שהוא מחוץ לבית כולל היום בו יצאנו לדייט הוא התכתב שם והציע את עצמו לכל אחת.. חלק מההתכתבויות היו ממש בתיאורים פורנוגרפיים מה הוא יעשה לאותה אחת... ממש התחרפנתי.. ונרגעתי.. אחרי שבועיים ביקש לחזור הביתה הסכמתתי ואמרתי מראש שאני לא מתחייבת לזוגיות... ומאז עברה מעל חצי שנה. שהוא מבחינתו רוצה לשקם ואני לא מצליחה להתרומם כל הזמן מחשבת תרחישים.. למה אני לא עוזבת. אולי זה לא כזה גרוע. סתם עשיתי מנמלה פיל. אולי הזוגיות לא משתקמים כי אני לא מאפשרות.. אבל אני לא מצליחה... הטריגר של האתרי בגידות הציף לי את כל החיים בחזרה. את שליחת תמונות הסקס שלנו לחבר. תמונות שלי בהלבשה אישית שביקש ממני לצלם כדי שיהיה לו מרוב שהוא מתלהב ממני..

חצי שנה שזה בא והולך... פעמים אני מתנתקת... ופעמים הכל צף... ושוב המחשבות..ואם אני ייתן צאנס מי ערב לי שזה לא יקרה שוב.. ושוב מלקה את עצמי אם אני בסדר או לא למה אני לא עוזבת מה הפחדנות שלי... וכו..

השאלה לשלי האם זה באמת התעללות... האם התגובה שלי נורמלית ולא בקטע סובייקטיבי שאם אני מרגישה כך זה בסדר.. אלא שזה מתבקש שכך אני ירגיש ואיך אני פותרת את התסביך שאני נמצאת בו!

תודה רבה מראש

איך אני מכניסה את השרשור של ההתכתבות הקודמת שלנו כדי שתדע על מה מדובר?