הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

קשר לא ברור אשמח לעצה

ליאורה(10.3.2020, 12:19)

שלום לד"ר חסון ,

אני מתכתבת עם מישהו ומשוחחת אתו מזה כחצי שנה . ההכרות התחילה ממש במקרה ואני יכולה להעיד כי המכנה המשותף בינינו התגלה כרב . יש לציין לאחר 3-4 חודשי התכתבות העליתי את עניין הפגישה ומאז הוא הציע לי מספר פעמים להיפגש אך תמיד "קונן" בי חשש אינטואיטיבי מסוים כי הוא לא באמת מתכוון לכך . דבר שקיבל חיזוק בכך לדוגמה שפונה מתי שבא לו , מעולם לא בירך ללילה טוב ולא לבוקר טוב , לא באמת מתעניין איך עבר היום שלי, מהם התחביבים שלי . בקיצור , כל הקשר נשען על התכתבויות סביב הומור של נושא משותף בו שנינו עוסקים .תהיתי לתומי ולא פעם אחת האם יש לו כוונות "ידידותיות " בלבד? לא ממש קיבלתי מענה . כי האיש הזמין אותי לפגישה אבל ניכר כי פיו וליבו אינם שווים .

לאחרונה שמתי לב שהוא פחות ופחות כותב לי . לפעמים אני אומרת "סטופ" מוטב להכיר מישהו שבאמת מעוניין בי אבל אז הוא מופיע .....ואני נכנעת וחור חלילה .

סימן נוסף שבשבועיים האחרונים ככל הנראה הוא יוצא עם מישהי ואינו מתייחס אליי כמעט אבל מידי פעם מגיח . ניסיתי להעלות את נושא הפגישה רק בכדי "לבדוק דופק" והוא התחמק.

אני לא רוצה להישמע מלחיצה אבל אני בחוסר וודאות ואם אעלה בפניו בכנות את לבטיי הוא פשוט יילחץ ולא אחד שיודה שהוא מנסה למקבל קשרים .

האמת היא שגם לי פחות מתאים להיפגש בחודשיים שלושה הקרובים . אבל דוקטור חסון , האם מתאים וראוי לדבר או לפנות אליו ? או להמשיך בקו הזה ?

קשר בלתי מוגדר, מתי שנוח לו , שבו אני זו שעלולה להיפגע.

אשמח לעצה מקצועית כיצד עלי לפעול

תודה על תשומת הלב והמענה מראש