הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

לחזר אחריו יוצר סיכוי

ד"ר אורן חסון(22.3.2020, 19:34)

שקד יקרה,

העניין הוא שאת יודעת עליו כל כך מעט, שאת לא יכולה לדעת מה קרה. קל מאד להתייחס לקשר ביניכם, או למה שהיה קשר ביניכם, כאילו הוא רק בינך לבינו. אבל את לא יכולה לדעת באמת מה קרה לו, ומה הוא חושב. יכול להיות שמסיבות שונות, הוא החליט שאת לא מתאימה לו. אפשרות אחת זה לפי המראה החיצוני, ועם זה אין לך הרבה מה לעשות. אפשרות אחרת, זו התדמית שלו על האופי שלך, וזה משהו הרבה יותר גמיש, שאולי הוא תפס אותך ממש לא נכון. לכאורה יש מה לעשות עם זה, והשיחה הנוספת שלכם אולי היתה אמורה לתת לו עוד מידע על שקד האמיתית, שאולי תמצא חן בעיניו יותר. אבל את לא יכולה באמת לדעת את זה. זו רק אפשרות.

ובין לבין – יתכן שלא רק את לבד בקשר איתו. אולי יש איזו אקסית ברקע, שהוא היה מאוהב בה עד כלות, ועדיין מצפה לכך שהיא תשנה את דעתה, או מישהי אחרת חדשה שכבר התחיל את הקשר איתה בינתיים. ואפשר גם שהוא חושב שאת מאד מוצלחת, ומעריך את עצמו הרבה פחות, ולכן לא תולה את התקוות בקשר שבעיניו את תרצי יותר לאחר שתכירי אותו טוב יותר.

יש המון המון בלתי ידוע כשהכרתם כל כך מעט, והיה ביניכם נתק לזמן ארוך כזה ביחס להכרות שלכם. את יכולה לנסות לחזר אחריו, כי כנראה בלי זה לא יהיה כלום, אבל זה לא מבטיח דבר. זה רק יוצר סיכוי.

את חוששת מזה שאם תחזרי אחריו זה יוציא אותך קטנה. למרות שזה לא בטוח שזה מה שיקרה, אני יכול להבין את זה. מצד שני, בלי זה, אולי זה יוציא אותך גדולה יותר, אבל בלי כלום. מורכב? – כן. נכון. ובתוך המורכבות הזו צריך לקבל החלטות מושכלות.

האם העובדה שהרבה אפשרויות אחרות נסגרות בעידן הקורונה מעלה את הסיכוי? – יכול להיות, כי בעידן שבו אנשים חוששים לצאת ולהיפגש, אתם כבר נפגשתם. ובתנאי שהוא לא מצא מישהי בינתיים שהוא בקשר איתה, ובתנאי, כמובן, שמצאת חן בעיניו מספיק כדי לומר לעצמו שהוא מרגיש בנוח איתך, במקום עם אחרות שהוא לא מכיר.

בברכה,

ד"ר אורן חסון
מטפל זוגי ואישי
אתר הבית של ד"ר חסון: www.orenhasson.com