הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

לא מצליחה להשתחרר מאדם שאינו טוב לי

מרים(3.4.2020, 15:34)

שבת שלום שתהיה.

אני בת 33 ויש לי בעיה שאני לא מצליחה לשחרר ולהשתחרר מאדם שהיה עימי בקשר תקופה מאוד ארוכה(שנים) ואני סוג של התרגלתי אליו אבל לא היינו למעשה זוג. עבורו זה היה סקס ואני עם הרגשות נשארתי והוא מודע לזה. הוא גם בן 33.

כעת אנחנו לא בקשר כחודש ימים ומאוד קשה לי הפרידה ממנו, הוא שהיה איתי בקשר כה קרוב אפילו שעבורו זה היה כלום ושום דבר עבורי זה לא המצב. אני מוצאת את עצמי מנסה לדבר איתו כי אני פשוט רגילה אליו ולשיחות שלנו שחסרות לי מאוד, אני מתקשרת והוא חסם אותי בכל מקום שאפשר כך שלא ניתן לדבר איתו בכלל. אני גם חושדת שאולי יש מישהי אחרת בתמונה אך לא יודעת במאה אחוז פשוט הוא רשם איזה משפט באינסטגרם שקצת מראה שאולי יש לו אך אינני יודעת בוודאות. ואם זה ממש משנה הוא רשם "אם אתה נותן למישהו אחר להכתיב לך את הסיפור אז הסיפור הופך להיות שלהם ואתה נמצא בו"אז זה קצת אומר שהוא כביכול אולי באמת הוא נכנס לסיפור כלשהו.

ואני אציין בנוסף שהקשר עמו נגמר מיוזמתו אך ללא שיחה בנינו של פרידה. מה שכן היה בשיחה האחרונה שבה הייתי קרירה בטלפון כי אני מתוסכלת מהמצב הזה איתו שלא קורה דבר אז מצד 2 אני מגיעה למצב שנמאס לי גם ואני מחפשת סיבה לריב ולסיים את הקשר גם כי גם ככה לא קורה כלום וחבל על הזמן שלי.. ומבחינתו הוא לא מעוניין בי בכלל ולו זה פשוט קל לברוח ולחסום אותי ושאני אתפוצץ מכאבי לב. למעשה לא קרה דבר כשהוא בחר ללכת, הייתי רק קרירה בשיחת הטלפון והוא שם לב לקרירות שלי ופשוט נעלם מהחיים שלי.

ממש קשה לי לעבור את התקופה הזאת אני יודעת שהוא אינו טוב לי, הוא לא רוצה אותי בכלל ואני בכל זאת לא מצליחה להתעשת ולהבין את זה ולהפנים זאת. אני מוצאת את עצמי מחפשת אותו כל הזמן ובודקת אם יש לו אחרת או אין. במהלך כל החודש הזה אני מנסה לדבר איתו וכל פעם אני אומרת שדיי מספיק אני לא אדבר איתו יותר אבל אני לא שולטת על הרגשות שלי ועל החוסר שלו בחיים. איך מתאפסים ויוצאים מזה?

ניסיתי לחפש מישהו אחר באפליקציות וכו אבל פשוט לא יכולה להכיר אדם אחר.

אשמח לעידוד כלשהו. תודה וחג שמח שיהיה