הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

תהיות, לא כל כך חשובות אך בכל זאת

דפי(28.4.2020, 18:20)

שלום ד"ר חסון,

קודם כל אתחיל ואומר שאני לא גרה בארץ . זה יהיה רלוונטי בהמשך.

הסיפור הוא כזה. לפני כמה שבועות הכרתי בחור באינטרנט, לא באתר היכרויות. החלפנו תמונות, והוא ממש התלהב מהתמונות שלי. חשבתי שהתמונות שלו נחמדות אבל אני צריכה יותר מזה כדי להרגיש משהו. התחלנו להתכתב בדרגות שונות של אינטנסיביות.

הוא התחיל ללחוץ להיפגש, אך בסוף השבוע הראשון דווקא הוא לא היה פנוי. אחר כך אני לא יכולתי- מסיבה שקופה שהצגתי בפניו מראש.

בסופו של דבר, אחרי הרבה היסוסים (בכל זאת, קורונה) נפגשנו לפגישה קצרה באוויר הפתוח. חשבתי שהיה חביב.

הוא רצה שאבוא אליו למחרת ונבלה ביחד את סוף השבוע, וכן- נשכב. הוא אמר לי מההתחלה שיש לו תיאבון מיני עצום, וזה גם פגע בקשרים בעבר באיזושהי דרך. הוא גם טען- כן,כן- שהוא התאהב בי (!) ושאני כל מה שהוא מחפש בבחורה (!) אך כמובן צריך לבלות עוד זמן ביחד. זה החמיא לי. אני מניחה שבשלב הזה אמירות כאלה הן יותר הצהרת כוונות אך עדיין תהיתי אם זה מעיד על חוסר יציבות מסוים.

הרגשתי מאוד לא בנוח עם הרעיון, והוא קלט את הרמז. החלטנו שאם יתאפשר, ניפגש לפיקניק למחרת.

יצא שלא נפגשנו כי הוא היה צריך לעבוד (מהבית).

למחרת יצרתי אתו קשר ושאלתי אם הוא עסוק ונוכל להיפגש, כי אחר כך לא אהיה זמינה לכמה ימים. הוא אמר שהוא חושב שיוכל, אך שוב יצא שהוא צריך לעבוד כל היום.

למחרת הוא סימס לי בוקר טוב, ושחבל שלא יכולנו להיפגש (באשמתו) ושזה יהיה שווה את זה כשכן נוכל. הרגשתי קצת מוזר...לאחר כמה שעות עניתי לו "כן, בשאיפה" ולא שמעתי ממנו.

לא יודעת מה אני אמור לעשות. הוא נראה לי אופציה, אך אני לא מרגישה צורך עז לרדוף אחריו. מצד שני, לוותר כל כך בקלות?

שנינו בסוף שנות השלושים, הוא מעולם לא היה נשוי ואין לו ילדים. אני הייתי נשואה ויש לי ילדים.