הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

מעבר להרפתקה?

ד"ר אורן חסון(29.4.2020, 18:35)

דפי יקרה,

נראה לי שהאינטואיציה שלך נכונה. זו שמעוררת בך חשד באשר לכוונות שלו. ראיתי את התגובה שלך לכך שהוא אמר לך שהוא התאהב בך, ושאת כל מה שהוא מחפש בבחורה. את צודקת. זה אמנם מחמיא, אבל איך הוא כבר יכול לדעת? ומה יקרה לאחר שישביע את תאבונו המיני העצום? האם יש לו משהו מעבר לזה?

האם ההסבר שלו על תאבונו המיני הרב אינו אלא תרוץ שמחפש אמפתיה, כדי ש"תעזרי לו" במצוקה שלו, ושאם וכאשר זה יהיה לך יותר מדי, או אם וכאשר תרצי דברים אחרים בנוסף לזה, הוא ישתמש בזה כתרוץ לכך שהוא לא מקבל את מה שהוא צריך?

האם "התאבון המיני העצום" שלו אינו גם תרוץ, לעצמו לפחות, למה הוא לא יכול להתקשר עם מישהי בלעדית, כאשר הוא מרגיש או ירגיש צורך לעשות זאת?

אין לי בעיה עם תאבון מיני כשלעצמוו, אבל השאלה היא בעיקר מה יש עוד, ומה את רוצה מהקשר. האם יש לו האפשרות והכלים לחיבור רגשי? או שהוא רק עטיפה יפה ונוצצת, שאין בתוכה הסוכריה בטעם שאת מחפשת?

ואם את רוצה הרפתקה, אז אולי לא כדאי לוותר. לא יודע. אולי כהרפתקה יהיה לך טוב איתו לזמן מה. נראה לי שאת חושבת שלא יהיה הרבה בקשר הזה מעבר לזה, גם אם אולי היית רוצה שזה יהיה אחרת, כי העטיפה נוצצת. ונראה לי שזה מה שקראתי ממכתבך, ובעצם, גם מהכותרת שנתת - שהתהיות שלך לא כל כך חשובות. האם זה נכון?

בברכה,
ד"ר אורן חסון
מטפל זוגי ואישי
אתר הבית של ד"ר חסון: www.orenhasson.com