הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

לשכוח מישהו לבד או רק בעזרת קשר חדש

אלמונית35(2.5.2020, 11:55)

שבת שלום אורן חסון. רציתי לשאול שאלה,-

אומרים שבשביל לשכוח מישהו שאוהבים, רק אדם אחר ישכיח את האהבה הזו. האם זה נכון? ואם אני בוחרת להיות לבד בתקופה הנוראית הזאת של הפרידה, לא אצא ממנו בדרך הזאת? או שיקח יותר זמן לשכוח ולהשתחרר להבדיל אם יש אדם אחר וחדש בתמונה?

רקע-

הבן זוג שהייתי איתו(33) היה מאוד משמעותי עבורי, קשר של 5 שנים און אוף אך ללא הצלחה, הוא בסוף לא נשאר ונפרד ממני(35) בצורה נוראית מלפני 3 חודשים בכך שנעלם לי מהחיים מבלי לדבר על כלום ואף ביצע חסימות בכל מקום אפשרי על מנת שלא אוכל לתקשר עמו. (הוא אינו אוהב אותי ואני כן, הייתי עבורו יחסי מין בלבד). אמרו לי להגיד תודה שהוא סוף סוף יצא לי מהחיים.. אבל קצת קשה לראות את זה כך למרות הכל. אוסיף שהיו לו אחרות במקביל איתי- קשר של שנה עם מישהי שלא ידעה על קיומי ואני לא ידעתי על קיומה ואיכשהו התגלה שהוא היה איתי ואיתה בו זמנית ואז כשהיא נפרדה ממנו לטענתה ולאחר חודשיים- היה לו קשר של חודשיים עם אישה אחרת שגם נפרדה ממנו. כרגע אמרו לי שיש לו מישהי אחרת כבר כמה חודשים.

אני יודעת שהוא עכשיו לא מעניין כי הקשר איתו נגמר ואין מה להתעסק בו יותר אלא להתחיל לצאת מזה, למרות שקשה לי מאוד ועברו כבר 3 חודשים בתקווה שיעבור לי אך טרם כי עדיין בכל יום חדש שמגיע אני עצובה נורא ומתגעגעת למישהו שבכלל לא אוהב אותי.

אז מה דעתך אורן חסון? הכיצד ניתן לשכוח מהר יותר? אני יודעת שזה משתנה בין אנשים, אבל רק להכיר מישהו אחר יעזור לי לצאת מזה יותר מהר? כי אני בחרתי כרגע להיות לבד.. אין לי את היכולת להתמודד עם משהו חדש עכשיו. מה דעתך?

תודה,