הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

למה אני לא משחררת ממנו באמת

פשוט מישהי(10.5.2020, 19:13)

היי,אני בת 22 עוד מעט,יש לי חבר באמת מדהים שאוהב אותי ואנחנו ביחד שנתיים. התחלנו את הקשר עוד בצבא ואז הייתי אחרי סוג של פרידה ממישהו שהיה האהבה הראשונה שלי. זה לא עבד כי הוא טיפוס מסובך עם פחד ממחוייבות...
בהתחלה עדיין חשבתי עליו כל הזמן אז החלטתי לספר בתחילת הקשר עם החבר על הסיפור שהיה לי עם אותו בחור. חבר שלי אז הבין אותי וסיפר לי משהו דומה,וקבענו שנתקדם בקצב שלנו. אחרי תקופה של כמה חודשים הרגשתי שהבחור כבר לא נוכח אצלי במחשבות וכמעט בכלל,והורדתי את המגננות והצלחתי להרגיש אהבה חדשה שנכנסה לי ללב. ככה עברה כמעט שנה ואז הבחור הפציע ושלח לי הודעה שאחריה הוא התקשר ואני לא יכלתי לסרב לטלפון... משהו בו החזיר אותי להרגשה הבטוחה ההיא שהייתה לי איתו לפני ולא יכלתי להתנגד. ככה דיברנו כמעט שעתיים. ואז הבנתי שהייתה לי הרגשת ביטחון חמימה ומין אושר שהשתלט עליי רק מלשמוע את הקול שלו..הוא באמת הכיר אותי ברמה שאף אחד כמעט לא הכיר ואני אותו,והכימיה הייתה חזקה.
אחרי כמה שיחות הבנתי שזה לא בסדר אבל רק אחרי ששמעתי שהוא לא רוצה שנהיה ביחד.. הפסקתי לדבר איתו. מה שכן אני עדיין לא מצליחה לשכוח לגמרי ואני מתגעגעת לכימיה הזאת ולהרגשה שהייתה רק איתו..הרבה מדברים על מנעד רגשי דומה,ולנו הוא היה כמעט זהה,הנפש שלו הייתה הכי עדינה שראיתי אצל גבר והוא היה רגיש כמוני עם זאת גם מלא בטחון ונוכח. זה תמיד הרגיש לנו כאילו אנחנו מבינים אחד את השני רגשית מצויין...האם זה אומר שבגלל שיכול להיות שעם החבר הנוכחי אנחנו שונים רגשית זה מה שמושך אותי לבחור ההוא? זה מה שחסר לי?