הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

דוגמא קטנה להתנהגויות לא נעימות..

ענבר(18.6.2020, 23:08)

שלום ד"ר אורן חסון ..

התכתבנו כאן בעבר..הלא רחוק.. ונדהמתי להבין שהשבת לי בכזו הבנה..

חשבתי לכתוב לך שוב.. (ואל תכעס..זה על אותו אדם ..) לגבי כך שבמקרה הקשר חזר . וכנראה שלא במקרה .. . ואולי כי אני סתם עקשנית . או בודדה מידי .

(בעבר כמו שאתה יודע היינו ידידים..בלבד) .

כרגע לא אכתוב לך את מכתבי העיקרי .. אבל .. החלטתי לכתוב לך דוגמא קטנה מההתנהגות שלו . לאחר שהגענו כבר להבנות כלשהן , החלטה על ניסיון זוגיות ,

ועבודה על לעשות ילד , ולגור יחד חצי שבוע .

כמו שאתה יודע מעולם לא התנשקנו , מעולם לא שכבנו , ועדיין לא - גם לא לאחר 2 פגישות מהחלטה זו .

אכתוב לך מכתב נוסף בו אתאר לך מה היה בפגישות .. אבל.. בינתיים אנא .. דעתך כדוגמא .. . ודווקא בחרתי משום מה את הדוגמא הכי הכי קטנטנה .. מהתנהגות שלו שלא אהבתי ולא נתנה לי מנוח ובטח שלא נתנה לי לחוש ביטחון וקירבה אינטימית : כשהוא הוריד אותי בביתי לאחר טיול נחמד עם רכבו בשטח ליד ביתי , ביום שלישי , עצרנו , באתי לקחת 2 שקיות שלי , בדקתי אם לא נפל לי משהו מהתיק , וראיתי על הריצה של רכבו פיסת נייר קטנטנה-כמו הבדיחות של מסטיק בזוקה והנחתי את זה על הדשבורד ברכב שלו - והוא אמר לי : " קחי את זה תזרקי" . אני לא לקחתי כי זה לא הרגיש לי נעים (זה לא היה שלי..) וגם היו לי 3 שקיות להחזיק , ואז הוא עם מבט כזה של לעשות דווקא - לקח את זה וזרק מהחלון על רצפת הכביש . (וזו לא היתה פסולת אורגנית) . לפני זה אמרתי לו - "אל תזרוק את זה מהחלון..." זרק , אמר בי ממי ונסע.

זה ממש הוריד לי את האנרגיות של הטיול של שנינו שהיה דווקא קצת נחמד . כמובן שהרמתי את הפסולת שהוא זרק - לפח . ולא .. זו לא הדוגמא היחידה כלל .. שגרמה לי לחוש .. אפילו פגועה ממנו .. ורק התחלנו את הקשר .. .

אנא .. דעתך החשובה לי ..

בברכה

לילה טוב

הודעה בפורוםדיברתי עימו על זה-ענבר ‏19.6.20
הודעה בפורוםהימורד"ר אורן חסון ‏20.6.20
הודעה בפורוםהימורענבר ‏20.6.20
הודעה בפורוםאזכיר ש-ענבר ‏20.6.20
הודעה בפורוםטיפול פסיכותרפיד"ר אורן חסון ‏21.6.20
הודעה בפורוםטיפול פסיכותרפיענבר ‏21.6.20
הודעה בפורוםאני מקווה שתביניד"ר אורן חסון ‏22.6.20
הודעה בפורוםלא בטוח שהבנת. אסביר שוב.ד"ר אורן חסון ‏22.6.20