הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

בן זוג שלא יודע לכעוס

מרגלית(4.8.2020, 19:17)

אז כמו שכתוב בכותרת...יש לי בן זוג כבר חצי שנה (בני 27), מקסים , חמוד , מצחיק, הכל טוב.. רק לפעמים הוא נחמד מדי. את כל הדברים שהוא לא מרוצה מהם שאני עושה הוא שומר לעצמו בבטן, אני רואה את זה עליו ומרגישה את זה בטון שלו ובהתנהגות שלו שמשתנה אבל הוא לא מעז להגיד לי שהוא לא מרוצה מאיזשהו משהו שאני עושה. זה מאאווד קשה לי ככה. כשמשהו לא נראה לו לפעמים הוא מגיב אליי בזלזול ובעוינות, מין פאסיב אגרסיב כזה וכשאני שואלת מה העניין הוא אומר שזה בצחוק ו "מחליק" את זה, אם אני מתעקשת הוא מיתמם שהכל בסדר ושאין לו מושג על מה אני מדברת. נראה לי שאפילו בעצמו הוא לא מודע למה מפריע לו. פעם קרה שבאמצע ריב שהיה לנו בים אמרתי משהו שפגע בו, הוא לא אמר לי שזה פגע בו אבל ראיתי עליו... הוא בכוח ניסה להטביע אותי במקום להגיד מה פגע בו וזה ממש הכאיב לי ואפילו היה מסוכן!

בפעם אחת שזה הגיע לשיא לא דיברנו שבוע בגלל משהו שפשוט הצטבר אצלו והוא לא יכול היה להגיד , אחרי זה הוא אמר שהוא מבין שהוא חייב לשנות את ההתנהגות הזו ושזה פוגם ביחסים שלנו.כמעט נפרדנו בגלל זה.

אבל הוא לא עושה את זה... אם הוא כבר כן אומר לי משהו שמפריע לו זה בצורה כל כך זהירה וכשאני רק נוגעת בזה ורוצה לפתוח את זה הוא קופץ ונדרך וחוזר בו ואומר שהכל טוב. אני לא מרגישה שאפשר לנהל ככה מערכת יחסים בריאה, פתוחה, כנה... אני לעומת זאת אחת שמאוד יודעת להגיד מה מפריע לי, ואכן אומרת... ולפעמים גם נדמה שאני כל הזמן זו שלא טוב לה והוא מושלם ומאושר איתי וזה גם יוצר אצלי הרגשה כזו של למה לי להיות איתו אם אני כזו מושלמת? למרות שאני יודעת שהדבר לא נכון. בקיצור איך אפשר להגיע איתו להגיד מה שמפריע לו? אני לא יכולה להמשיך כך...