הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

להמשיך לייעוץ הנכון

ד"ר אורן חסון(27.8.2020, 14:50)

חנה יקרה,

כתבת לי: "אתה צודק בכך שאני צריכה תמיכה כמעט בכל פעם שהיחסים עם בעלי עולים על שרטון ושוב הוא מרשה לעצמו לדברך אלי בצורה לא מכבדת".

אני לא יודע מתי הפסקתם את הטיפול הזוגי, ולמה הפסקתם, ואני שמח שזה עבד לכם, אבל לא עד הסוף. לא השלמתם את התהליך – ויתכן שגם לך יש חלק בזה, כי את לא עד הסוף שם. אולי את לא רוצה להיות עד הסוף שם, בין אם כי יש אופציה אחרת, ובין אם כי קשה לך להתמודד עם פגיעות מצד בעלך, כאשר זה קורה.

אני מציע לך לדבר איתי, ואולי להתחיל תהליך – בהתחלה לפחות לבדך, עד שתרצי גם את בעלך מעורב. יש הרבה דברים שאת יכולה לעשות בעצמך, כולל לדעת איך לשים לו גבולות כאשר הוא חורג מהם, אבל גם באופן שהוא יוכל להקשיב לך וללמוד. אני יכול להעריך שאת יכולה להשפיע עליו הרבה, אבל את צריכה גם להאמין בעצמך, וגם ללמוד איך לעשות את זה. ואולי אז, כאשר תביני שיש לך שליטה לא קטנה על מה שהוא עושה, וכמובן גם על מה שאת עושה, יתכן שתרגישי שהגיע הזמן הנכון לצרף גם אותו, לא כדי להגיע למה שאת רוצה, כי אני חושב שאת גם יכולה לעשות את זה לבדך, אלא כדי לזרז את התהליך, ולקבע אותו נכון יותר, ולהפוך אותו לשותף מודע להתהליך הזה.

ראי גם את האופציה של ייעוץ זוגי טלפוני חד פעמי (לחצי על הקישור), כאפשרות ראשונית לשיחה משמעותית יותר איתי, ולהחליט משם לאן לקחת את זה. כאן, במסגרת הפורום, האפשרויות מוגבלות יותר, ואני חושב ששיחה תאפשר לשנינו לקחת את זה למקום שבו תוכלי לקבל נכון יותר את הייעוץ הנכון. אם תרצי, טלפני אלי, 050-6000083, וניקח את זה אל המקום שיתאים לך יותר.

בברכה,
ד"ר אורן חסון
מטפל זוגי ואישי
אתר הבית של ד"ר חסון: www.orenhasson.com