הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

הקושי לשחרר קשר לא טוב ולהכיר אחר

חווה(31.8.2020, 9:35)

שלום, (גילאי 33)

הייתי בקשר עם גבר בן גילי שמסתבר שהשלה וניצל אותי שנים ואני פשוט נתתי לזה לקרות כי אהבתי אותו ומרוב אהבתי אליו היה לי קשה מאוד לעזוב ולשחרר למרות שניסיתי כמה פעמים אך תמיד חזרנו לקשר אך לצערי זה לא היה הדדי מבחינתו.

לקראת הסוף הוא ברח ונעלם ואפילו היו לו נשים אחרות שגיליתי לפני שנה:

הכל התפוצץ כשגיליתי אז שהוא היה בקשר איתי ועוד אחת במקביל ושתינו לא ידענו אחת על השניה ובמקרה התגלה. כשזה התגלה הוא אמר לי כמה שהרסתי הכל וכמה שזה לא יחזור להיות כמו פעם אני והוא. אז אני הרסתי הכל? יותר נכון הוא הרס במו ידיו בכך שבגד בשתי נשים ופגע בהן, זה הוא לא בוחר להבין.(אביו גם בגד באשתו והם גרושים, כנראה שזה משהו תורשתי שהבן למד מהאבא?) אשמח לחוות גם דעתך בנושא האם זה באמת נכון והאם גבר בוגד תמיד יבגוד איכשהו אחרי חודש, שנה 4 שנים?

הקשר בנינו נגמר מתחילת השנה.. יצא לי לדבר עם חבר שלו בתחילת השנה, אמר לי שיש לו חברה חדשה כמה חודשים. זה שוב ריסק אותי ומסתבר שהם כנראה נפרדו אחרי זמן מועט ולאחר 3 חודשים הוא יצר עימי קשר וכששאלתי אם הייתה לו מישהי אמר לי שלא. אבל זה מאוד מסביר את הסיבה שנעלם ככ הרבה זמן. המשכנו לדבר איזה חודש וחצי ונפגשנו פעם אחת בלבד ופתאום הוא שוב נעלם מחיי מבלי להסביר ואף נחסמתי בוואצאפ. שיערתי שהם חזרו ועכשיו הוא שוב לא צריך אותי.

דר חסון היקר, כפי שאתה קורא, הקשר נגרר ונגרר וחוזר חלילה כמו מסטיק ואני לתומי נתתי לזה לקרות- מאוד קשה לי.

משהו טוב לא יצא מזה. הבנתי עם עצמי שדיי, זה לא מוביל לשום מקום ובטח לא כשהוא עכשוי רחוק ממני כל כך. ההתמודדות שלי ביומיום מאוד מקשה עליי, תקופה קשה, אין עבודה, הרבה בבית.. אני מנסה להכיר בכוח מישהו אחר כי כנראה שזה רק מה שיעזור לי לשכוח.. אני נותרתי עם הרגש אך מבינה שחבל על המאמץ והכוחות שליץ ךפני 3 שבועות נתקלתי בו במקרה בעיר, הוא לא ראה אותי וזה שבר אותי לא הפסקתי לבכות שבועיים. ותאמין לי שניסיתי הכל אבל אני לא יכולה בכוח להכריח אף אחד להיות איתי, לא נותר לי לעשות יותר כלום. ובמיוחד אחרי העובדה שהוא כבר המשיך הלאה עם מישהי אחרת- המחשבה מחלחלת בי המחשות לא עוזבות אבל נקלעתי למצב לא טוב שאני פשוט לא מוצאת אדם אחר.

נרשמתי לכמה אתרי הכרויות ומרגישה שלא בא לי.. אפשר להגיד שאני מחפשת בכוח ולמה בכוח? כי נמאס לי להרגיש רע בלעדיו ולבד. המחשבות תמיד בראש ובטח שעליו. אני כן רוצה מישהו שיאהב אותי ולא יתנהג כמו שהוא- אני יודעת שזה לא מגיע לי יחד שכזה והוא אין לו לב. אני בחורה טובה עם לב טוב שהוא לא ידע להכיל ולאהוב.

אשמח לדעתך וואלי לשמוע עצה טובה. תודה ויום טוב.