הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

בעיות של איחורים

ד"ר אורן חסון(13.9.2020, 1:12)

תום יקרה,

אני מניח שאת חושבת שהוא לא מתחשב, יותר מאשר עסוק באמת. או שאת חושבת שגם כשהוא מאד עסוק – הוא אמור לעצור הכל ולהגיע בזמן לפגישות. אני לא יודע במה הוא עוסק, ועד כמה הוא יכול או מחוייב להיות כבול, אולי, לסיים משימות. לפחות,, אני מבין, הוא פנוי מספיק כדי להודיע לך שהוא מאחר, וגם זה משהו. אלא שעל פי מה שאני מבין מפנייתך, המחוייבות שלו היא לא כזו גדולה, ולכן הוא אמור לעמוד בזמן.

וכאן, אולי הייתי שואל אם העניין הוא האחור עצמו, וחוסר התחשבות שלו כשהוא לא עומד בהתחייבויות שלו כלפייך, או אולי העניין הוא בכלל במישור אחר, שבו הוא מתקשה לסרב לך, ורוצה לרצות אותך, ולכן הוא דוחה את כל העימות איתך לרגע האחרון, של הפגישה עצמה, אולי מתוך מחשבה אפילו שבסוף הוא יסתדר, במקום להתמודד איתך בזמן קביעת הפגישה, ולומר לך שהוא צריך את הזמן הזה, ולכן "בואי ונאחר את הפגישה". אולי הוא גם לא יודע להעריך נכון את הזמן, ומתוך כוונות טובות, הוא יותר אופטימי מאשר מציאותי, וגם זו בעיה.

אתם צריכים לבחון ביחד את האפשרויות הללו, ולנסות למצוא פתרונות. ויתכן שבמהלך הזה, תלוי במה שתגלו, תביני שאולי את מלחיצה אותו יותר מדי, במכוון או שלא במכוון. "במכוון" – אולי כי את רוצה זוגיות טובה, שבה יהיה לכם מספיק זמן ביחד, ולכן יודעת גם לומר את זה. "שלא במכוון" זה למשל אם את מאד מוצאת חן בעינייו, והוא לא רוצה לאכזב אותך, אפילו שאת לגמרי הולכת לקראתו, אם רק יגיד.

בברכה,
ד"ר אורן חסון
מטפל זוגי ואישי
אתר הבית של ד"ר חסון: www.orenhasson.com