הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

המקום שבו את נמצאת

ד"ר אורן חסון(21.9.2020, 19:43)

היי סיוון,

זה נראה כאילו את והוא נמצאים במקום אחר מבחינת ראיית המשך הקשר שלכם, ולא מדברים על זה עד הסוף. אני לא באמת יכול לדעת למה, ובעיקר אם אתם לא מדברים על זה בעצמכם עד הסוף.

יכולות להיות כמה אפשרויות, כמו למשל שהוא מבין או יודע משהו על עצמו שלא נעים לו לספר לך, אולי בגלל מצבו הבריאותי ואולי לא. יתכן שהוא אולי אפילו חוסך ממך "זוגיות לא מוצלחת", או כאב לב, לפי ההערכה שלו, דווקא כי הוא דואג לך. האם זה המצב? – לא יודע. איך אני יכול לדעת, נכון?

או האפשרות שהוא חושב שעם כל האהבה שביניכם, אתם לא מתאימים. האהבה הרי היתה גם קודם, ובכל זאת רבתם הרבה. האם זה כי רצית ממנו תשומת לב וזמן, שהוא, בגלל זה, לא הקדיש להמשך הלימודים ו/או הקריירה שלו, ואשר בגלל זה הוא חושש להכנס לקשר איתך היום? שמא שוב תריבו, על הזמן שהוא צריך למען הקידום שלו, למען בניית האישיות שלו והזהות המקצועית והאישית שלו, שאולי יהיה קשה לך להניח לו לקחת, בגלל הצורך שלך בתשומת הלב שלך, ובראייה שהוא אוהב אותך, ובצורך שלך להיות בטוחה שהוא מחוייב אליך. האם זה המצב? – איך אני יכול לדעת?

העליתי רק שתי אפשרויות. יש בודאי עוד. לא דיברתם עליהן עד הסוף, לכן גם אני לא יכול לדעת, ולכן גם לא לומר לך מה לעשות. פרט לזה שאולי כדאי לדבר על זה. ולקחת חשבון שיתכן שיעלו דברים לא נעימים, שאולי יסיימו את זה באופן סופי. ואולי להיפך. אבל כך או כך, נראה שלא כדאי להישאר לנצח במקום שבו את נמצאת, שבו את רוצה שזה יהיה הוא, אבל לא יודעת אם זה כך, ושאם זה לא הוא, להמשיך בחייך, עם כל האכזבה והכאב, ולהתמודד איתם, כי כך עדיף לך.

בברכה,
ד"ר אורן חסון
מטפל זוגי ואישי
אתר הבית של ד"ר חסון: www.orenhasson.com