הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

ליצור קשר איתי וטיפול מרחוק כשצריך

ד"ר אורן חסון(22.9.2020, 10:20)

יפית יקרה,

מן הסתם, אני לא יודע היכן את גרה, ובמסגרת הזו כאן בפורום, טוב שאת נשארת אנונימית. כי הרי זה מה שמאפשר את ההתכתבות החופשית שלי עם הפונים אלי. לכן, נצטרך לדבר. הקליניקה שלי בתל-אביב.

לגבי האפשרות של טיפול טלפוני/אונליין – זה אפשרי. הייתי מן הסתם בין הראשונים שעשו גם טיפול מרחוק, אולי כבר כ 15 שנים, עוד הרבה לפני סגרי הקורונה והבידודים הכפויים, כי עשיתי זאת עם ישראלים, זוגות ובודדים, שגרים בחו"ל, קשריים שנמשכו לא פעם גם לאחר שהגיעו ארצה, או שהתחילו כאן ונמשכו מרחוק לאחר נסיעה לחו"ל. אז – זה היה בעיקר בסקייפ, היום יותר בזום. לגבי הטיפולים בארץ – במהלך השנים הופתעתי לגלות שיש גברים, נשים וזוגות, גם כאלו שגרים בסמוך אלי, שמעדיפים את הטיפול מרחוק, אצלם בבית, בעצם, על ההגעה אלי. לפעמים בשל העניין המאד פרקטי, של השיחרור מבייביסיטר, ואז נפגשים לאחר שהילדים הולכים לישון, למשל. ראי את הדף הזה שלי על טיפול מרחוק (מהבית).

ניתן, ואולי רצוי גם לשלב. כלומר, גם לגבי מי שגר רחוק ולא מתאפשר, או בזמני הסגר, כאשר המרחקים "גדלים", רצוי, אם אפשר, לפחות פגישה אחת פנים אל פנים, או מדי פעם.

לעיתים, קורה שנוצרים קשרים טיפוליים בעיקר בטלפון, בגלל אילוצים שונים, אבל אני מעדיף גם את תוספת הוידיאו.

לגבי יתר השאלות שלך – אני מציע שתטלפני אלי, ואם אני לא עונה (כי הטלפון סגור בעת פגישות), אז תשאירי לי הודעה (ווטסאפ או מסרון רגיל) עם זמן שבו אוכל לחזור אליך, ונעשה שיחה ראשונית, כדי להבהיר אותן. כולל הצדדים הטכניים, של זמנים ועלות, ובמידה מסויימת, ועם הרבה חוסר ודאות כי זה תהליך עם הרבה מאד משתנים, גם על איזו שהיא פרוגנוזה (צפי טיפולי).

הטלפון שלי: 050-6000083.

בברכה,
ד"ר אורן חסון
מטפל זוגי ואישי
אתר הבית של ד"ר חסון: www.orenhasson.com