הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

המחשבה קדימה

ד"ר אורן חסון(19.10.2020, 14:02)

קארין יקרה,

אני חושש שזו החלטה קשה מאד, ועלולה להיות הרסנית. במקרה הגרוע מבחינתך, כך אני חושב שאת מעריכה, הוא באמת לא מתעניין בך, וזה יהיה לך עלבון, שיגבר מעצם החשיפה שלך מולו. יהיה לך קשה להתמודד עם זה.

ובמקרה הטוב, לכאורה, מבחינתך - זה יהיה הרסני, כי זה עלול ליצור מצב שבו מערכת הנישואים שלך עלולה להתפורר. גם אם הוא ירצה הרפתקה איתך, או רומן, זה לא אומר שהוא לא יוכל זמן מה אחר כך לומר לך: כן, אבל... ובצדק מבחינתו - כן, אבל אני כבר נשוי, ודואג וחושב על הילדים, ומחוייב, ו.. ביי. יש לו כל ההצדקה לזה. וכאן, אשאל שאלה פשוטה: האם תהיי מוכנה לשתף את בעלך בשיחה האפשרית הזו מבעוד מועד? האם את מוכנה לפגוע בו, אם הוא יגלה את מה שמתרחש אצלך בראש? מה קורה במסגרת הנישואים שלך? כמה חשובים לך הילדים שלך והיציבות שלהם?

ואם כבר שלחתי לך משהו לקרוא קודם, קראי בבקשה גם את מה שכתבתי על רומן עם גבר נשוי, כמלכודת דבש עם עוקץ בקצה. תמיד תהיי בעמדת נחיתות.

אני מנסה לומר לך שאת לא חושבת צלול מספיק קדימה. את עסוקה במקום הרגשי העכשיווי שלך, ולא פנויה לחשוב על אנשים אחרים, או על מה שטוב לך קדימה בזמן. לכן גם הפניתי אותך לייעוץ מקצועי. את צריכה לקחת את הזמן. ואם לא דיבר אלי כל מה שכתבתי קודם, קראי שוב ושוב את המשפט השני בפיסקה הזו.

בברכה,
ד"ר אורן חסון
מטפל זוגי ואישי
אתר הבית של ד"ר חסון: www.orenhasson.com
הודעה בפורוםחבר מהעבר הרחוקקארין ‏19.10.20
הודעה בפורוםהסיפור הפנימי ההרסניד"ר אורן חסון ‏19.10.20
הודעה בפורוםהסיפור הפנימי ההרסניקארין ‏19.10.20
הודעה בפורוםהמחשבה קדימהד"ר אורן חסון ‏19.10.20
הודעה בפורוםהמחשבה קדימהד"ר אורן חסון ‏19.10.20
הודעה בפורוםהמחשבה קדימהקארין ‏19.10.20
הודעה בפורוםאם תרצי לדבר איתיד"ר אורן חסון ‏20.10.20