הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

נכון, אבל גם..

סברינה(2.11.2020, 18:08)

תודה על התגובה..

אני מתחברת למה שאתה אומר, בהחלט יש לי עוד הרבה עבודה לעשות במקום של לפרגן כשהוא כן עושה דברים שמשמחים אותי. אני מתקשה בזה, זה לא בא לי טבעי ומרגיש לי קצת מאולץ, אבל אני יודעת שזה חשוב..

אבל חוץ מזה גם כשאני מדברת איתו על זה הוא אומר לי שכשאני אומרת לו שהוא עשה משהו לא בסדר הוא מרגיש שהאגו הגברי שלו נפגע, שהוא לא מספיק גבר בשבילי, כי אני לא מרוצה.. וגם בכללי בחיים הוא פשוט די חסר בטחון, למשל בעבודה הוא כל הזמן מנסה להוכיח את עצמו והוא בלחץ אז הוא מעשן, למרות שאמרתי לו מליון פעם שאני רוצה שיפסיק והוא מנסה אבל כל פעם חוזר לזה כי הוא בורח מהלחץ דרך זה ואז כועס על עצמו ומרגיש לא מספיק גבר וחוזר חלילה.

וכל מה שאני מספרת לך עכשיו זו איזושהי מלחמה פנימית שמתקיימת בינו לבין עצמו שאין לי בה מקום. הוא אכול רגשות אשם והרגשה שהוא לא מספיק טוב בשבילי ואני לא מצליחה להוציא אותו מהרחמים העצמיים האלה ולהגיד לו "יאללה חאלס לכולנו יש בעיות ואף אחד לא מושלם אבל לפחות תשתדל" אני מרגישה שבאיזשהו מקום קל לו יותר לרחם על עצמו ולהרגיש מסכן ואז אני ארחם עליו במקום לקחת את עצמו בידיים. איך אני יכולה לעזור לו לעשות את זה? ממש קשה לי. זה באמת מה שגורם לי להעריך אותו פחות. והוא לא מבין והוא חושב שזה שהוא לא עושה מספיק גורם לי פחות להעריך אותו.