הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

היכן הגבול בין להיזהר לבין להסתכן..

ענבר(23.11.2020, 19:23)

תודה רבה !

היה לי מהנה לקרוא תשובתך .. כן .. אכן אני צריכה להבין שאין לי שליטה בדברים השליליים בעולם ... ויש הרבה דברים שליליים בעולם ....

אתה יודע שאחרי שכתבתי לך חשבתי שההתנהגות שלו עימי היתה אפילו חוסר כבוד וחוצפה .. . אדם נאור שמבין תמימות של בחורה.. שמגלה לו את מה שהיתה רוצה (באופן כללי כמובן .. ) והוא בא - ולמרות זאת מנסה להתקרב אלי - ולספר לי על ה 5 נשים במקביל - עליהן הוא חולם .. ... אז גבר הוא בטח ובטח לא , ויש לו גם קצת חוצפה .

בנוסף הצטערתי שסיפרתי לו יותר מידי על עצמי .. כי זה לא כל כך לעניין .. . (עבורי הוא מכר לעבודה לשעבר וזה הכל .. ) .

לגביי - והחשוב יותר .. . : האם תוכל בבקשה ד"ר חסון לכתוב לי מה התכוונת בדיוק בדברייך ב "להיסתכן " ? כי אין שום סיכוי בעולם שאכנס למיטה עם גבר שלא הוכח שאוהב אותי ורוצה אותי ממעמקי ליבו .(אם זו היתה כוונתך ?..) . הכוונה - אני לא אכנס למיטה עם גבר שלא הגיע איתי לשלב של הצעת נישואין ! כך אני ..... אולי אני כך כי אין כבר אמון בגברים (ובאנשים בכלל) .. . ואני חושבת שגבר אמיתי שיודע אהבה מה היא - יציע נישואין לאשה שהוא הבין שזה מה שהיא רוצה באופן כללי וממנו . אני לא אהיה מסוגלת להכיר מישהו נחמד - ולאחר 2 פגישות לשכב איתו . .. . אני פשוט די בטוחה שהתכוונת לסיכון של - ללכת עד הסוף ואז אולי להפגע \ להתאכזב .. . - . פשוט גופנית אני לא אהיה מסוגלת לעשות את זה .

לגבי "להיזהר " -למה התכוונת ? .. האם התכוונת ש .. פשוט לא לפגוש אנשים שנותנים סימני "לייצנות " - כמו שהראה לי אותו בחור בן 50 שסיפרתי לך עליו ? האמת שהוא כבר קודם הראה את הסימנים הלא-גבריים הללו שלו ולמרות זאת נתתי לו הזדמנות נוספת . . . האם עשיתי בסדר ? ..

ושאלה הכי חשובה בבקשה בבקשה : לא ציינתי אבל .. אני לא יוצאת כלל עם גברים ... ופוגשת לפגישה אישית בממוצע גבר אחד בשנתיים ..... . כי לעולם לא הסכמתי להכיר אנשים דרך אמצעים כמו : אינטרנט ולא פגישות עם אנשים שאינני מכירה ... רק אם מכירה כבר תקופה בעבודה למשל , ומספיק מרגישה ביטחון . אז.... איך בכלל אכיר מישהו .?....