הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

פשוט נמאס

ש(14.12.2020, 6:15)

נשואה +3. שנינו בגילאי 30+

הילדות שלי הייתה קשה והיינו בלי כסף.

למזלי - בזכות נחישות וחוכמה הצלחתי לעשות מספר תארים ולצאת משם. הסביבה שהקפתי את עצמי בגילאי ה-20 - הייתה שונה מאוד מאיך שגדלתי.

היום אני מבינה שבחרתי בבעלי מתוך הרבה "פרקטיקה", בחור מוצלח מכל הבחינות, ממשפחה מאוד טובה ומוצלחת של רופאים, היה חשוב לי העתיד הכלכלי ו"מה יגידו", פחות האהבה. גם בתחילת הקשר אותם דברים שמפריעים לי היום - הפריעו לי גם אז. אבל הייתי חסרת ביטחון, זה היה קשר ראשון ורק רציתי את היציבות הזאת שהוא מביא איתו. זה כואב לי להבין כמה טעויות עשיתי בשיקול הדעת. כ"כ הרבה דברים מפריעים לי בו - הוא בן אדם קשה, שלא מפרגן בכלל, רק אומר ביקורות רעות, המון דברים מפריעים לו ולא משנה כמה אני אתאמץ (משרה מלאה + לגדל ילדים כמעט לגמרי לבד) הוא תמיד ימצא דברים שלא עשיתי טוב והוא תמיד לא יבין איך אני לא מבינה שכך צריך להתנהל (הוא מאוד "יקה" בהמון דברים, הרבה יותר מ"נורמלי"). פשוט לא נעים לי לחיות ככה.

זה ברור שיש בו גם צדדים טובים וברור שאני נהנית מהמצב הכלכלי ומהייחוס וכו' - אבל לא מצליחה להתגבר על הפערים בציפיות שלי מולו. לא מצליחה לקבל את האופי הזה, את הביקורתיות הזאת. כ"כ קשה לי, כי אני יודעת שהיום הייתי בוחרת אחרת, שהייתי קודם כל מתייחסת לבן אדם, אם הוא נחמד ונעים, אם כיף לי להיות איתו ביומיום, אם אכפת לו ממני.

האם להתגרש?. האם להתבאס?... זה לא שמישהו מתעלל בי. פשוט נמאס לי. נמאס...