הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

האם אני מגזימה אולי - מהפחד להיפגע?

ענבר(6.1.2021, 18:03)

שלום ד"ר אורן חסון ..

לפני חודשיים לערך .... או פחות..כתבתי לך על איש שהכרתי בעבודה שגדול ממני ב13 שנה - הוא בן 54 ... פרוד מאישתו גבר שנה ועתה החלו בהליכי גרושין , והוא מאוד שלם ומרוצה מגרושים אלה , ואפילו חושב שטעות היתה שלא לעשות את זה קודם . הנישואים שלהם לא היו מוצלחים-כפי שסיפר לי (אני רווקה ללא ילדים.הוא עם 2 ילדים ) .

בחודשי הפרידה שלהם הוא בא לבקר אותי פעם ועל פי ההתנהגות שלו - גם מפגישה מאוחרת יותר - הבנתי שהוא מעוניין בקשר מיני ידידותי בלבד וזה ממש עורר בי סערה - הכוונה הוריד בי כל משיכה או רצון לפגוש אותו שוב . כתבתי לך וממש הסברת לי יפה שאני אנושית וש.. אכן .. יש לצערינו אנשים שמסוגלים להתקרב ליחסים מיניים ללא כוונה רצינית לזוגיות וללא רגש משמעותי .

יום אחד כתב לי שהוא מזמין אותי לצאת וגם להדליק נרות וגם לבקר עימו באתר (שקשור בעבודה שלנו..) . כשכתב לי הרגשתי דווקא ממש שמחה שכתב לי והזמין אותי לכל הדברים הללו , ואכן נפגשנו גם בבית הוריו , ובעוד כמה פגישות שיזמנו , מהן הוא אפילו התלווה אלי למקום מסויים שלא רציתי ללכת לבד למשל , והיה ממש נחמד . הרגשתי עימו טוב , עם תחושת ביטחון ושייכות מסויימת , ובעיקר .. משיחותינו התחלתי לקבל אנרגיות באשר לעבודה וללימודים ובכלל כלפי עצמי . ונהנתי מהמפגשים עימו בבית הוריו ומ2 או 3 טיולים עימו . יצא שנפגשנו בערך פעמיים בשבוע ב 3 שבועות .. . +- אבל בנוסף , הרגשתי שהוא יותר מידי שולח יד אלי . הכוונה - חיבוקים עם אופי מיני יותר מאשר ידידותי , ואם הוא למשל בנהיגה - מלטף לי את הרגל , - לא הרגשתי בנעימות בגלל שטיפה הגזים . הוא אמנם לא שלח ידיים למקומות אינטימיים .... אבל עדיין לטעמי זה היה מוקדם מידי . בנוסף - הוא דיבר המון על סקס . מה ש כן הוא הסביר לי שהוא הגיע למסקנה לחלוטין שמעוניין בבת זוג קבועה ויחידה לכל אורך חייו - ושאני אשכח מה שפעם אמר לי - ( שמיצידו להיות כמה בנות במקביל..). בשלב מסויים חלמתי עליו והבנתי שפיתחתי אליו משיכה מינית מסויימת או קירבה.אבל אז בטיול מסויים שעשינו כשהיה בתפקיד-הרגשתי שהוא מתייחס אלי כ"לקוחה" ולא כבת זוג... .

ועכשיו לשאלתי המרכזית : בפגישתינו האחרונה - בה קראתי לו אגב - והוא ישר בא למרות שגר רחוק.. - היה ממש נחמד . הכוונה - עדיין הפריע לי שהוא שולח פה ושם יד כשעדיין לא סיכמנו על זוגיות . אך בפגישה הזו הרגשתי פתאום משיכה אליו וגם הרגשתי שהוא מתרגש כשאני מדברת על דברים משמעותיים בינינו . הוא גם אמר "את תהיי שלי "... כשחיבק אותי . הפעם גם נתן נשיקה בפה....עוד לא הרגשתי עם זה ממש טוב אבל ... הבנתי את הסיטואציה-.. החיובית..

ואז הוא לא תיקשר עימי כלל 3 ימים מלאים ( וזה היה גם שישבת ושנה חדשה..) . אני מאוד נעלבתי וכתבתי לא שאלה האם עושה בכוונה שמתעלם ממני כך פתאום .

הוא כתב שכלל וכלל לא וניסה לצלצל אלי פעמיים ולא עניתי כי אני ממש מפחדת להיפגע . הכוונה-אני מפחדת שפתאום יגיד שהוא לא מעוניין בקשר משמעותי עימי ..

מה דעתך ? מדוע לא תיקשר עימי לפתע 3 ימים ?... ובכלל .. כלפיו מה דעתך - האם הגזים עם הידיים ששלח ? אנא תשובתך

תודה רבה..