הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

כשהתברר שהוא איש רע ושהייתי תמימה..

ענבר(8.1.2021, 11:55)

אורן ... אני מרגישה ממש נורא.. התברר שחוויתי הטרדה ממנו .. .

אסביר :

אתמול כתבתי לו הודעה ואז חזר אלי לטלפון אחר כמה שעות . ואז הכל התברר .

אז מתברר שהתחושה הפנימית שלי - ש..אין מה לסמוך עליו .. (אולי לא ציינתי לך שיש לי תחושה כזו)... היתה אפילו תמימה מידי שכן , התברר שהוא פשוט רע .

ולפני שאני כותבת לך את הסיבה למסקנה זו - אוסיף ואומר ...

שזה שהוא שלח ידיו אל הגוף שלי כנגד רצוני - בכל הפגישות - זו הטרדה . הוא הטריד אותי . אגן לא היה לי נעים כלל כשזה קרה אבל אני פשוט ... לא רציתי מצד שני להעיר לו יותר מידי שכן היינו באמצע דרכים וטיולים ... וכו - אז פחדתי באופן מסויים באותו הרגע "להעיף" לו את היד ...... . ובנוסף .. חשבתי אולי בכל זאת הוא אדם טוב ואולי אני כן צריכה לנסות ... . אבל לא. לא היה לי נעים והוא היה ממש מטריד.

בנוסף - לא ציינתי לך שתוך כדי הפגישות עימי - יצר פגישות נוספות - עם נשים -למרות ששלח אלי ידיים - וזה כבר לא ידידות . אזכיר שזוגיות הוא לא הגדיר ביני לבינו או רצון כזה אבל ידיים הוא שלח ללא הפסקה - גם לאחר שהסברתי לו שזה לא נעים לי .

בטלפון סיפר לי שיצא עם מישהי השבוע והם כבר בזוגיות ...... ואז.... אמרתי לו שהוא הטריד אותי מינית ואגיש נגדו תלונה . בנוסף כתבתי הודעה לזו שאמר לי שנפדש עימה השבוע והם כבר זוג - סיפרתי לה שהוא פגע בי ושתשמור נפשה . היא להפתעתי ממש קיבלה את האזהרה שלי וממש הודתה לי ....

אני כרגע מרגישה ממש ממש פגועה.... שקלתי להגיש תלונה אך איני רוצה לעסוק בדברים הללו ... . מה אני עושה?... אני מרגישה ממש פגועה נפשית ופיזית ....בגללו ...... ומנסה בכל כוחי להתחזק . אולי להגיד לעצמי שמזל שלא המשיך הקשר ושהיד שלו לא נגעה בכל המקומות .......?