הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

להתאים הרגלים?

ד"ר אורן חסון(11.1.2021, 20:04)

רינה יקרה,

יש ביניכם פער בעניין הזה. אולי את גם שואלת האם הפער הזה יהיה גם עם אחרים, כי את יוצאת דופן בצורך הזה שלך. – אני לא בטוח שיש לי תשובה ברורה לעניין הזה. העניין הוא שהאיש הזה מוצא חן בעינייך, ואת רוצה שזה יעבוד איתו. האם את יכולה פחות? - אני לא יודע. נראה לי שבתנאים הנוכחיים את די מותחת איתו את הגבולות שלו, לפחות באופן שבו הוא חווה אותך.

אני חושב שאת צריכה את זה בעיקר כדי להרגיש נאהבת (ראי גם את התקשורת שלי עם ענבר, 6 שאלות למטה). בלי זה, את אולי מאבדת ביטחון. אבל אולי זה גם מעבר לזה. אולי זה הרגל, שבלעדיו "ריק" לך. כי כך גדלת. האם את יכולה ליצור את הקירבה הזו, אולי, באופן שיהיה דרמתי פחות, דורש פחות וטבעי יותר? כלומר, למצוא את התנאים שבהם המגע הזה יהיה טבעי, ולא ידרוש ממנו "להקדיש תשומת לב מיוחדת" למגע? כאשר אתם יושבים ביחד, כאשר אתם עומדים מבלי שהוא עסוק במשהו אחר או שהראש שלו טרוד במשהו אחר, כך שלא ירגיש שזה "על חשבון" משהו, כולל על חשבון טרדות, וגם אם כן, אז מבלי שהוא יצטרך "להשקיע בזה" אלא רק להגיב.

אני יודע שזה יכול לא להיות לך מספיק, אבל תחשבי על זה, ותראי אם הקשבה גם לצרכים שלו, ולראש שלו, תצליח להתאים גם את ההרגלים שלך להרגלים שלו.

בברכה,
ד"ר אורן חסון
מטפל זוגי ואישי
אתר הבית של ד"ר חסון: www.orenhasson.com