הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

לכל קסם יש מחיר

ד"ר אורן חסון(28.2.2021, 10:41)

עזרה יקרה,

אני יכול להבין את הקושי, והתסכול, והפחדים. יתכן בהחלט שדברים שהיו רדומים אצלו בעבר, צפו ועלו אצלו יותר – בין אם בשל היחסים שביניכם, והעימותים שנוצרים מדי פעם, גם אם הם קטנים, אבל שקשה לו להתמודד אתם, ובין אם זו השנה האחרונה שהפכה את החרדות לחלק מהאוירה הכוללת במדינה, שמקשה ומעיקה עוד יותר על מי שיש לו נטייה לחרדות גם כך, ונוצר ביניכם ריחוק. ואני מסכים איתך – זה ממש לא הזמן הנכון לכך.

אני חושב שאולי נכון לי לכוון אותך לשיחה ממושכת וארוכה שניהלתי כאן פעם עם מישהי. מצבך ומצבה לא זהים, הסיבות והנסיבות שונות, אבל אופן הפתרון נראה לי דומה מאד. קראי את ההתכתבות הראשונה לכל אורכה (היא ארוכה), ואחר כך את תגובתה (שיחה שניה), שבוע מאוחר יותר. אולי תקבלי מזה איזו שהיא השראה לפתיחה של דרך שבה תהיה לך יותר שליטה על מה שקורה. אבל את יודעת מה אומרים על קסמים? שלכל קסם יש מחיר. ככה זה גם כאן. תצטרכי לוותר בדרך על משהו, כדי לאפשר את זה. קראי ותביני.

זה קשה עוד יותר כאשר הזמן שלך נראה לך קצוב, ועוד רגע הכל מתהפך, והצרכים, והסבלנות - והכל צריכים להיות מוכנים עוד לפני כן, ובכל זאת, נכון שתתחילי בזה עכשיו, ולהמשיך גם כשיהיה עוד יותר קשה.

זה הקישור: https://www.orenhasson.com/help.asp, ותמצאי "שיחה ראשונה" ו"שיחה שניה" תחת הכותרת 'חיזוקים חיוביים'.


בברכה,
ד"ר אורן חסון
מטפל זוגי ואישי
אתר הבית של ד"ר חסון: www.orenhasson.com