הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

בעד איזה מחיר

חמי(25.4.2021, 19:07)

שלום.
אני נשואה כ18 שנים + 5 ילדים
לאורך כל תקופת הנישואין הרגשתי שבעלי נשוי יותר לעבודה ופחות לי ולבית.. פחות נמצא בפאן הרגשי לא מתעניין לא שואל... זה לא שהוא לא רוצה הוא פשוט לא יודע איך עושים את זה.
לאורך כל השנים קלטתי שיש לבעלי בעיה שאני הגדרתי כסטיה- הייתי מוצאת אצלו בפאלפון תמונות של נשים שהיה מצלם ברחוב והיה מאונן על התמונות. כל פעם שהייתי מגלה תמונות ממש הייתי נפגעת וכועסת והוא היה מתנצל. וחוזר חלילה.
לפני כ10 שנים מצאתי במייל תמונות שלי בהלבשה תחתונה ששלח לחבר שלו. וכן תמונות שלנו בעת סקס שצילם ללא ידיעתי שלח לחבר- פה הייתי בשוק ששיתק אותי וישר חשבתי שאני רוצה את הילדים שלי מאותו האבא והמחיר שאני ישלם בזה שאמשיך הלאה.
לפני כ4 שנים גיליתי שיש לו פאלפון נוסף מה עשה בו לא יודעת כי הוא השמיד את הטלפון לפני שראיתי, הוא אומר שזה היה רק התכתבויותת בנושא מיןן. איזה התכתבויות לאלוקים הפתרון.. אמרתי לו לעזוב את הבית ואז גיליתי שאני בהריון ומהלחץ החזרתי אותו כעבור שבועיים... חזרנו לחיים רגילים הלכנו לטיפול זוגי שהתברר שהוא מכור למין והבטיח שיטפל בעצמו.
לפני כשנתיים גיליתי שפתח פרופילים באתרי הכרויות של בגידות.. כששאלתי אותו מה זה הוא טען שזה כלום שעצם הפתיחה גירתה אותו שוב פעם אמרתי לו לעזוב את הבית - כשהיה מחוץ לבית כל הזמן חיזר אחרי ואז גיליתי שבזמן הזה כל הזמן חיזר גם אחרי נשים באתרי בגידות נתן את הטלפון שלו והסביר להן בפרוטרוט מה יעשה להן כשיפגשו.. ושוב הוא אמר שהכל וירטואלי ולא היה משהו ממשי. ושהוא יטפל בעצו ושנשקם והסכמתי וחזר הביתה.
לקח לי שנה וחצי להתחבר אליו שוב ולהסכים בכלל לשכב איתו... וחודש אחרי שהרגשתי שאני חוזרת לעצמי ומשוחררת איתו גיליתי שיש לו בטלגרם מלא קבוצות סקס שהוא מחובר שם. וכמה פעמים שהיה בנסיעות הוא רשם אני בירושלים משהי פנויה. בהתכתבות אחת שלח צילום של איבר המין שלו ועוד.. כמובן ששאלתי אותו על זה בתחילה הכחיש עד שהראתי לו את ההתכתבויות ואז שוב אמר שזה כלום ושהכל וירטואלי.
כמובן שרשמתי הכל טכני.. אבל כל גילוי כזה פשוט מוציא אותי מאיזון. מוחק לי את כל הביטחון העצמי. כבר לא יודעת מי אני ומה אני רוצה ואומרת לעצמי נשארת עד עכשיו אז תמשיכי. יש ילדים הבית מתקתק מי צריך יותר מזה.
אבל כעת אני שואלת את עצמי האם זה כזה חמור מה שעשה כי הבוחן מציאות שלי לא כשיר.
ולמה כל פעם זה כל כך פוגע ומצמית אותי
למה אני לא יכולה פשוט לקלוט שזה הבן אדם ולסלוח
והאם זה כל כך נורא
ואם אני ישאר מה ישאר ממני
אני בת 38. מרגישה צעירה אבל שאלו החיים שלי עד סוף החיים ואני צריכה להשלים
עד איזה מחיר נשארים????????