הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

לדבר על זה

ד"ר אורן חסון(26.4.2021, 14:31)

יפית יקרה,

לא פשוט לדבר על כסף. זה נראה קטנוני. אבל זיהית אצלו נטייה לחיות במידת מה לפחות על חשבונך, שיתכן שהיא באה מתוך חוסר מודעות "נוחה", ואולי דווקא מתוך "נוחות" מודעת. אבל יתכן שלו היה מודע לתחושת המצוקה שלך בעניין הזה, בעיקר כשאת אמא לשתי ילדות שאת אחראית עליהן ומחוייבת להן, היה רואה את העולם יותר בדרכך, או לפחות הולך כמה צעדים לקראתך כדי להבין אותך

אתם כבר 4 חודשים ביחד, ואולי הגיע הזמן לדבר על דברים שאת חוששת לדבר עליהם, כי הם נראים קטנוניים. אולי גם כי את חושבת שהוא אולי יתנגד להאשמות בחוסר רגישות, וזה ירחיק אותו, וזה מפחיד אותך, כי כל היתר טוב ויותר. איך מוצאים את האיזון הנכון?

צריך לחפש איך ומתי, או צריך למצוא הסדר כלכלי נכון ביניכם, כשאת מגיעה מתוך ההבנה וההסבר שיש לך אחריות כלכלית לא רק לפנסיה שלך, אלא גם ובעיקר לילדות. בכוונה הכנסתי כאן את הפנסיה, כי זו דרך מחשבה על חשיבה לעתיד שהוא אולי יכול להבין טוב יותר, מאשר את המודעות לדאגה הגדולה כל כך לילדים, כשאין לו.

האם תרצי לדבר על זה עכשיו, או בעוד חודש – לאחר שהקשר ביניכם יתבסס עוד קצת? – לא יודע. את צריכה לנסות ולהרגיש את הקשר ביניכם, אבל לא לדחות את זה יותר מדי.

בברכה,
ד"ר אורן חסון
מטפל זוגי ואישי
אתר הבית של ד"ר חסון: www.orenhasson.com