הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

להגיע לסוף הדרך

ד"ר אורן חסון(28.4.2021, 0:16)

קפואה יקרה,

תודה על תוספת המידע. אני חושב שכדאי לחזור לשאלה הראשונה שלך, והיא "כנראה אין הרבה מה לעשות, אבל בכל זאת אשמח לשמוע את דעתך".

אני חושב שאת מאד מודעת לצרכים שלך, ואולי גם למגבלות. אבל בתוכם – את מאד רוצה אהבה, אבל גם לפעמים מפגינה אותה כלפי חוץ גם אם היא לא קיימת. אולי כי את מקווה שזה יגיע אחר כך, או אולי (וזה איכשהו מרגיש לי נכון יותר לך) – כי את רוצה לרצות, ואז את זורמת עם מה שאת חושבת שמצופה ממך.

ובכל זאת, את מודעת לזה, ולכל התהליך שאנשים עוברים ושאת עצמך עוברת. את יכולה להתאהב, גם אם זה אולי לוקח לך זמן. את מבינה את זה וכמהה לזה. הטענות כלפי האפליקציות למיניהן (זה יותר מאשר "אתרי הכרויות" שקיימים הרבה זמן, זה המהירות שבהן הדברים זורמים, בהינף אצבע, שמשפיעה גם על היחסים עצמם, כאשר בודקים ומנסים אותם) הן נכונות. לכאורה, האבולוציה של תורת המשחקים מעדיפה את המהירות, אבל זו העדפה בטווח הקצר. בסופו של דבר מי שמצליח באמת הוא מי שיש לו סבלנות, אבל המשחק שמצליח הוא זה שמושך יותר אנשים, שזה אומר גם מהר יותר, וזה לא אותו המשחק ולא אותם ה"זוכים". אני חושב שאת מזהה את זה נכון, ואולי זה לא רק קשור אליך, אלא לרבים רבים שנמצאים במצב דומה, ומחפשים דרך שיש בה לא רק יותר "זוכים", אלא יותר סבלנות להגיע לסוף הדרך.

בברכה,
ד"ר אורן חסון
מטפל זוגי ואישי
אתר הבית של ד"ר חסון: www.orenhasson.com