הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

שבוע שונה ומעט מטלטל..אשמח להכוונה

מאור(29.5.2021, 16:20)

שלום דוקטור אורן אני אשמח לעצה טובה ממך בקשר לזוגיות שלי ..אני בן 29 בפעם הראשונה בחיי בזוגיות באמת מיוחדת(מבחינתי היא האחת שלי לחיים האלו על הכדור הזה),..אחרי שנים של חיפושים ודמעות מצאתי בת זוג דומה לי עם לב ענק כמו שלי בת 25 שבחיים לא היה לה קשר ..במשך 9 חודשים בנינו בסיס מדהים עם תקשורת טובה פתיחות גדולה והרגשת חברות וחיבור טוב יש לה משפחה מדהימה והיא רוצה אותם דברים כמוני בערך.. בשבוע האחרון קרו כמה שגיאות חלקן אפילו באשמתי ורציתי לדעת איך לקחת את הדברים מפה.

-תחילת שבוע היא שאלה אותי כדרך אגב "למה אני חסום" הרגשתי שחרב עלי עולמי כי אני אוהב אותה מאוד ולא רציתי שהיא תרגיש את זה ממני במעשים אני מעניק לה הכול אבל מסתבר שהיא רצתה יותר פידבק ותמיכה רגשית בדמות הודעות שהיא שולחת או שיחות שהיא בעיקר מטלפנת אלי .אני נכנסתי ל"אמוק" וזרקתי לאוויר מילה "אני חושש שאם זו הרגשתך בהמשך תגיע פרידה!...טעיתי בגדול והסברתי לה שזו פליטת פה וזה יכול לקרות לכול בנאדם. אולי היא נגעה לי במקום רגיש. והיא בעצמה אמרה לי שהיא עף פעם לא חשבה על זה ואם אני חושב על זה שאני אגיד לה.. אבל הצלחנו ללבן את הדברים.

-לאחר כמה ימים נפגשו הרגשתי שהיא מרוחקת ממני ושאלתי אותה למה היא מרוחקת השלכתי את זה על כך שהיא עובדת בעבודה מסודרת עם שכר טוב, ועתיד. ואני אחרי תואר והעבודה הראשונה שאעבוד בה זה כנראה במפעל תרופות עם שכר של 6 אלף והחשש של איך זה ייתפס בעיניה עם הפער ביננו גרם לי להתפרצות וחרדה.

-הכי חשוב לפני יומיים טיילנו בגן החיות ובאמת שהצלחנו להניח את הכול מאחורינו אבל אז עלה שיח שאם נעבור לגור ביחד וכן תהיה חתונה אז בא לה לטייל למשך חודשיים הסברתי לה שאני בן 30 עוד שנייה ,בלי הלוואות אבל גם בלי תמיכה גדולה ובמידה וארוויח שכר ממוצע אני מעדיף בתעדוף שלי קודם כול לשכור בית להתיייצב לא להיכנס למינוס לאחר מכן להשקיע בחתונה ולטוס לחודשיים פחות מתאים לי מכיוון שאני רק מתחיל את החיים שלי אחרי 4 שנים שאני סטודנט. ולא ממש חסכתי כסף, ,ואני פשוט מנסה לראות את כול התמונה מתוך הבנה "שלהתמקם" בארץ במיוחד אם אשכיר דירה.. כרגע לא בא לפני לעזוב הכול לחודשיים ולטוס ואין לי תמיכה כמו שלה יש( הוריה קנו לה רכב ,יש לה עבודה שהיא יכולה לעזוב ולחזור לא בטוח שאצלי יקבלו זאת, ..הבסיס להכול דוקטור.

היא במסלול חיים די מסודר אני בן 30 מסיים תואר לא הולך לעסוק בו ואין לי עתיד אמרתי לה שאשים את הידיים שלי באש בשבילה..בנוסף לזה הביטוי האהבה שלי אולי היו מוקצנים אבל אני בלי אופק כלכלי ממש מתלגל כעת בבית ההורים והיא מסודרת אני לא מצליח לפתור את זה,והיא מצידה מסודרת ב9 חודשים שלנו תמיד אני משלם ואף פעם לא עלתה בעיה ביציאות קטנות אבל חיים משותפים אני אצליח להעניק מ6 אלף שקל בחודש,מה היא תחשוב עלי?