הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

נתינה רגשית חום ומגע

לולה(12.6.2021, 19:55)

זאת כבר זוגיות שניה שאני נכנסת אליה שבה אני מרגישה שאני צריכה הרבה יותר חום, מגע וסקס מבן הזוג.

היה לי בעבר זוגיות של 6 שנים עם בן זוג חם ואוהב אני חוויתי זוגיות בריאה ושהייתה נכונה לי.

בכללי קשה לי מאוד להיכנס לזוגיות, עד שמשהו נתפס זה באמת לוקח נצח. (שנה ליתר דיוק אחרי מליון דייטים) ואני מאוד מעריכה שזה קורה. זה מרגיש מדויק באותו רגע אבל אז בבפנים צצים כל מיני דברים שאני לא יודעת אם ניתן לגשר עליהם.

הבן זוג הנוכחי שלי סופר מקסים! והשיחות שלנו מרתקות אני יכולה להיות איתו שעות וכיף לי ויש לי תשוקה מטורפת אליו. אני יודעת שזה הדדי כי הוא דואג לומר לי במילים. אבל יש לו בעיה עם מגע (ליטופים) סתם ככה או הבעת חיבה בלי קשר לסקס. אני זאת שמוצאת את עצמי מחבקת אותו רנדומלית ומנשקת אותו במצח/בגוף/שפתיים וצריכה את החום והמגע הזה בלי קשר לסקס שלא לדבר על הסקס שבו הוא לא דואג שאני אבוא לסיפוק (אני יודעת שגם האחריות היא עליי) האקט מסתיים בשניה שהוא גומר או עושים סיבוב נוסף ושוב הוא גומר.

זה פשוט זהה בטירוף למערכת יחסים הקודמת לפני שנה שבה לא הייתי מסופקת מינית והרגשתי שאני צריכה הרבה יותר חום ואהבה ממנו. ( סיימתי את היחסים איתו בגלל זה)

ֿזה כאלו ״זימנתי״ את אותו אדם. שניהם דומים פיזית, האווירה בבית שלהם זהה, הדברים שמעניינים אותם זהים, השיחות שלנו זהות.

אני תוהה אם הבעיה היא בי. לא באמת יודעת מה לעשות. אולי אני צריכה לבדוק את העניין. או שאני בכלל צריכה להתעורר ולהבין שפשוט אין התאמה ואני צריכה להמשיך עד שאמצע מישהו שידע למלא גם את הצרכים שלי ויהיה בעצמו לתת רגשית.

אני מאמינה בתקשורת בסיסית, לא מתביישת לדבר כמו שדיברתי אז..

אז השאלות שלי הן:

1. מה הדרך הנכונה שבה אני יכולה לדבר על זה איתו? (אנחנו חודש לתוך הזוגיות).

2. והאם אני משלה את עצמי ונושא ה״חום״ לא יוכל להשתנות?