הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

תנודות וצרכים לא תואמים

ד"ר אורן חסון(29.6.2021, 10:43)

מימוזה יקרה,

במובן כזה או אחר, נראה שזה גדול על שניכם. עליו, באיזה שהוא מקום הזוגיות, ואולי ההתחייבות לזמן ארוך, קשה לו. יכול להיות שאולי גם דברים שביניכם (ראי את השאלות והתשובות עם דנה, שתי שאלות מתחת, שאולי זה משהו בכיוון הזה?), שקשה לו להתמודד איתם, או שזה העובדה שהראש שלו במקומות אחרים, כמו קריירה למשל, והוא לא רואה את עצמו משקיע בזוגיות על חשבון קריירה. אולי. התוצאה של זה היא חוסר יציבות, וזה קצת גדול עלייך, כי קשה לך לבטוח בו לאורך זמן כשהוא לא יציב.

טיפול זוגי אמור לגעת בדברים האלה. מבחינתך זה חשוב, כי את רוצה לקבל יציבות. מבחינתו, אולי היציבות הזוגית פחות חשובה, ועצם הטיפול עצמו לוקח אתכם למקום יותר מחייב, שהוא מראש אולי לא רוצה בו. זה לא אומר שהוא לא רוצה להיות איתך, כי טוב לו איתך, אבל אולי לא כל הזמן – בין אם כי זה קשור לדברים שבראשו ולשינויים בסדרי עדיפות בין הטווח המיידי (כשטוב לו איתך) לטווח הארוך (אולי כשדברים אחרים חשובים לו יותר), ובין אם כי זה קשור לאופן התקשורת שביניכם.

לא שאני עוזר לך בזה לצאת מהלופ, אבל אולי תתחברי למשהו כאן שיעזור לך להבין משהו בדינמיקה, ואם כן, אולי גם עוד מחשבות על מה את צריכה לעשות.

בברכה,
ד"ר אורן חסון
מטפל זוגי ואישי
אתר הבית של ד"ר חסון: www.orenhasson.com