הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

חוזר על אותה טעות פעם חמשית מחרדה

אור(29.6.2021, 20:56)

שלום ד''ר אני בן 29 כתבתי לך פה בעבר כמה פעמים ונתת לי עצות מצוינות סיפרתי לך שיש לי בת זוג בת 26 אני מסיים ללמוד לא בטוח במה אעבוד וכמה ארוויח ודיברתי איתה על הנושא הזה והיא אמרה שהיא איתי ומקבלת אותי .

חלף חודש....הוא היה מדהים ולא התעסקנו בזה...לצערי הרב ואני אומר את זה עם כאב לב גדול הנה התגלגלות האירועים ..אני נאמן ואיש שיחה ויש לי שאיפות ויש ביננו אהבה וחיבור טוב במשך 11 חודשים, לצערי יש לי חסרון שאני נתקע על דבר שאדם אחר משחרר תוך שעה לי לוקח יום וחצי ובנוסף קצת חסר לי בטחון .זה השפיע עלי ככה שאני מאוד רגיש גם...הבת זוג רואה בחלק מהדברים יתרון כי זה אומר שמאוד אכפת לי ממנה אבל לצערי אני מרגיש ממנה שיש בעיה כרגע..וקצת "ירד לה"..אחרי סופ''ש מדהים ביננו ובעזרת פידבק ממנה..

-נפגשתי איתה אתמול והנושא של החששות לי לגבי עבודה אחרי התואר ומה יהיה עלה שוב פתאום כטריגר...ושאלתי איך היא תקבל את זה?..והיא אמרה שכבר שאלתי אותה כמה פעמים אז למה לשאול שוב? אני נלחצתי מזה וביימה האחרונה ניסתי להסביר שאני מאוד אוהב אותה ואני מקווה שלא הלחצתי אותה ושהיא לקחה את זה למקום שלילי..היא אמרה לי בקריצה שאני יכול לשאול אותה פעם 8 זה בסדר..אני נפגעתי ובנוסף היא סיפרה לי על חברה שלה שנפרדה מחבר..(הייתה פה רמיזה?)

אחרי חודש מדהים וסופש מדהים בדיוק יומיים אחר כך קרתה לי קריסה של יום שלם והרבה ביטווי אהבה לא עזרו..לא יודע מה היא חושבת פתאום והאם ירד לה ? למה הייתי צריך לדבר?האם יש דרך לתקן היא הדבר הכי קסום בחיי בחיים לא חוויתי כזה דבר במיוחד אחרי הרבה כשלונות

-נכנסתי ללחץ