הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

בנקודה מאוד קשה עבורי זקוק לעזרה

גד(19.8.2021, 11:54)

שלום ד''ר יקר אז ככה אני עוד רגע בן 30 סיימתי תואר בחינוך לא רוצה לעבוד בזה וכרגע בעבוד באבטחה בשביל 5500 ש''ח בחודש, העבודה ממש לא עבורי וגם השכר.

יש לי בת זוג מדהימה במשך שנה עובדת במקום מאוד מסודר עם שכר של 9 ועוד יעלה...השבועיים האחרונים היו סיוט עבורי אני ממש חושש מה יהיה איתי...

דיברתי איתה קרוב ל 4 או 5 שיחות על הנושא שאני מאוד חושש ואין לי בסיס כלכלי לקניית בית ואני בסהכ לא מסכן אני מדבר ממקום שאני רוצה למצוא משהוא טוב על מנת שיהיו לנו נחמד ונוח בחיים ולא בשביל דברים אחרים ונושא ענקי שמטריד אותי הוא ככול שיעבור הזמן איך היא תתפוס אותי בעייניה ומשפחתה כביכול בחור בן 30 ללא בסיס כלכלי ומפחיד אותי מה היא תחשוב עלינוף ומה משפחתה תגיד.

אז היא אמרה לי שזה שטויות שלי ואהבה מנצחת הכול (אבל זה קצת ילדותי לא? בסוף החיים האלו עולים כסף) ושאף אחד לא שופט אותי לפי זה...כמה שתרוויח ומה שתעבוד זה בסדר גמור..בפעמים הבאות היה ההיתה קצת יותר חסרת סבלנות כלומר אמרה לי שאני חושב שלילי ובסוף ייכנסו דברים לראש שלא קיימים, זו רק ההרגשה האישית שלי, ושיש לי רגישות יתר ואני צריך פחות לקחת ללב..

בשורה התחתונה אנחנו כרגע מתקשרים רגיל והכול בסדר אבל אחרי שבועיים כאלו טעונים אני בטוח שגם היא חושבת על הדברים והעניין שהיא הדבר הכי טוב שקרה לי ב חיים יש לי קושי להתפרס בכבד ממשכורת של 8 9 ובחור בגילי רוצה להתקדם בחיים וחושש ממה שהיא תחשוב עלי...מה נכון לעשות?